+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Англійська для викладачів! Навчання, практика в канадському коледжі, міжнародний диплом та відпочинок у Ванкувері!

Приваблива вчителька До уваги викладачів англійської мови всіх рівнів! Канадська громадська освітня організація O.W.L. Open World Learning Society запрошує вас взяти участь у TESL Program «Англійська для викладачів» від нашого партнера VGC International College!

Ця програма розрахована на активних та амбітних викладачів англійської, які хочуть викладати англійську, як другу мову, та мати студентів по всьому світу!

«З програмою VGC TESL ми підготуємо вас до пригод на все життя та допоможемо створити кар'єру, про яку ви мрієте! Ми надамо вам кваліфікацію для роботи та поїздок в інші країни або перебування і викладання англійської мови у Ванкувері!», - обіцяють наші партнери на своєму офіційному сайті. І ми віримо в ці слова, бо VGC International College всім своїм успішним студентам надає міжнародні сертифікати, які дійсно дозволяють працювати де завгодно!

Огляд програми

Під час навчання ви торкнетеся тем, які, як правило, вже відомі викладачам. Але цього разу ви розглянете методологію та практичні навички викладання з канадської точки зору, щоб стати максимально ефективними вчителями англійської мови. Вам буде надана можливість проходження практики в канадському коледжі.

Розклад мовної програми в Канаді для вчителів англійськоїВаріанти програми

За бажанням та за наявності відповідного мовного рівня (вимоги для кандидатів дивіться у додатку!) можна отримати:

TESL Certificate (тривалість курсу - 4 тижні; навчання - 105 годин)

TESL Diploma (тривалість курсу - 5 тижнів; навчання - 130 годин, останній тиждень – практика викладання англійської в коледжі)

 

Натисніть на зображення, щоб збільшити!

Розумний вчитель не буде працювати за копійкиПочаток програми

28 травня, 23 липня, 15 жовтня

Вартість 

Сертифікат – $3200 + переліт

Диплом – $3300 + переліт

Завдаток - $400. Ця сума покриває реєстрацію в мовній школі, консульський збір, підготовку та подачу документів на візу.

Що включено у вартість

Реєстрація в мовній школі та навчання, тестування, навчальні матеріали, підбір житла, проживання у homestay та 3-разове харчування, зустріч в аеропорту, консульський збір, візова підтримка, медична страховка.

Відпочинок

У вільний від навчання час ви можете самостійно досліджувати Ванкувер, насолоджуватися корисною відпусткою і життям або брати участь у розважальних заходах від коледжу та O.W.L.

Молодий вчитель-чоловік біля дошки з крейдоюРозміщення

Проживання учасників програми заплановано у вигляді найбільш популярного серед студентів будь-якого віку варіанту - homestay. Ви станете гостем канадської родини та отримаєте окрему кімнату в будинку на весь час перебування у Ванкувері. Таким чином, одержите всі переваги проживання в домашній атмосфері, а також, спілкуючись з родиною, зможете постійно практикуватися в англійській та покращувати вимову! Зазвичай студенти та родини стають друзями, і підтримують зв'язок навіть після завершення програми.

Якщо ви бажаєте орендувати окрему квартиру - це теж реально! Але вартість поїздки через цей факт помітно зросте.

Термін подачі заявок

Запрошуємо дізнатися про інші варіанти мовних курсів в Канаді!

Якщо ви вперше на сайті канадської освітньої ГО O.W.L. Open World Learning, обов'язково завітайте до розділу "Освітні проекти" та переконайтеся, що ми вміємо організовувати корисні канікули для дітей та дорослих! 

Відгуки студентів можна побачити тут.

Зателефонуйте до нас та отримайте відповіді на всі питання стосовно навчання в Канаді від освітніх консультантів O.W.L.!

Англійська для викладачів! Навчання, практика в канадському коледжі, міжнародний диплом та відпочинок у Ванкувері!
Англійська для викладачів! Навчання, практика в канадському коледжі, міжнародний диплом та відпочинок у Ванкувері!
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)