+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Канікули в Канаді для лікарів! Медична англійська, відвідування провідних лікарень та відпочинок у Ванкувері!

Привабливий лікар в КанадіДо уваги керівників та співробітників медичних установ: стоматологів, пластичних хірургів, косметологів, спеціалістів будь-яких медичних напрямків, а також студентів медичних ВНЗ!

Канадська громадська освітня організація O.W.L. Open World Learning Society запрошує вас взяти участь в програмі «Англійська для медичних працівників»! Скористуйтеся пропозицією та проведіть літню відпустку в Канаді з користю!

За 4 тижні перебування у Ванкувері ви зможете:

Вивчити медичну англійську

Програма «Англійська для медичних працівників» розроблена Vancouver Medical English Institute й пропонується на кампусі міжнародної мовної школи ILSC.

Це курси англійської з акцентом саме на медичну термінологію, вміння розмовляти на специфічні медичні теми (обговорення симптомів, перебігу хвороби та ін.) заради ефективного спілкування з колегами та пацієнтами.

Крім традиційних методів навчання студентам запропонують закріпити нові знання на практиці: під час спілкування з колегами, вивчаючи медичні дослідження та описуючи симптоми хвороби пацієнта. Також заплановані навчальні ігри, інсценування реальних ситуацій в залежності від професійного досвіду студентів.

Звертаємо увагу!

 Англійська для медиків в КанадіВ залежності від вашого рівня англійської ви можете обрати курс загальної англійської або курс просунутої медичної англійської з отриманням сертифіката.

Учасникам з початковим рівнем англійської рекомендуємо програму English Language For Health Care (групова поїздка запланована на 25 червня, див. Додаток 1), учасникам з рівнем англійської від В1 та вище - Medical English Certificate (дати встановлені мовною школою, див. Додаток 2 та 3).

Натисніть на зображення, щоб збільшити!

Програма англійська для медиків в Канаді реабілітаціяПрограма англійська для медиків в Канаді надзвичайна допомога

 

 

 

Відвідати канадські лікарні

Учасники програми ознайомляться з системою охорони здоров’я Канади, відвідають медичні заклади Великого Ванкуверу (відповідно до спеціалізації), познайомляться з канадськими колегами, дізнаються про останні досягнення канадської медицини.

Ванкуверські лікарі полюбляють гуморВідпочити по-ванкуверські

У вільний від навчання та професійного спілкування час пропонуємо познайомитися з чудовим Ванкувером, який входить у п'ятірку найкращих для проживання міст у світі! Це дуже зелене, розвинене та комфортне місто на західному узбережжі Канади! Тут є всі умови для приємної відпустки: неймовірні парки, музеї, екстрім прогулянки у гори, пляжний відпочинок, прогулянки на яхті, розкішні ресторани будь-якої кухні світу!

Розміщення

Проживання учасників програми заплановано у вигляді найбільш популярного серед студентів будь-якого віку варіанту - homestay. Ви станете гостем канадської родини та отримаєте окрему кімнату в будинку на весь час перебування у Ванкувері. Таким чином, одержите всі переваги проживання в домашній атмосфері, а також, спілкуючись з родиною, зможете постійно практикуватися в англійській та покращувати вимову! Зазвичай студенти та родини стають друзями, і підтримують зв'язок навіть після завершення програми.

Якщо ви бажаєте орендувати окрему квартиру - це теж реально! Але вартість поїздки через цей факт помітно зросте.

Відпочинок у ВанкуверіВартість

4 тижні - 3200$ + переліт. При реєстрації до 31 березня – $2900 + переліт.

Завдаток - $400. Ця сума покриває реєстрацію в мовній школі, консульський збір, підготовку та подачу документів на візу.

Що включено у вартість

Реєстрація в мовній школі та навчання, тестування, навчальні матеріали, підбір житла, проживання у homestay та 3-разове харчування, зустріч в аеропорту, консульський збір, візова підтримка, медична страховка.

Термін подачі заявок

Подати заявку необхідно до 15 квітня 2018 року!

Запрошуємо дізнатися про інші варіанти мовних курсів в Канаді!

Якщо ви вперше на сайті канадської освітньої ГО O.W.L. Open World Learning, обов'язково завітайте до розділу "Освітні проекти" та переконайтеся, що ми вміємо організовувати корисні канікули для дітей та дорослих! 

Відгуки студентів можна побачити тут.

Зателефонуйте до нас та отримайте відповіді на всі питання стосовно навчання в Канаді від освітніх консультантів O.W.L.!

Канікули в Канаді для лікарів! Медична англійська, відвідування провідних лікарень та відпочинок у Ванкувері!
Канікули в Канаді для лікарів! Медична англійська, відвідування провідних лікарень та відпочинок у Ванкувері!
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)