Мовні курси

Швидко та якісно вивчити англійську/французьку в Канаді - просто! Висококваліфіковані викладачі, дружня атмосфера в класі та постійне перебування в англомовному середовищі допоможуть розговоритися!

  • Каталог
  • Фільтр

Наші програми

Мовні курси: найшвидший спосіб вивчити англійську!

Викладачі в Канаді приділяють студентам максимум увагиНавчання в канадській мовній школі вважається одним з найпопулярніших напрямків освітнього туризму. OWL допоможе вибрати мовні курси, які максимально відповідають вашим вимогам та інтересам. А також порекомендуємо варіанти екскурсійних та розважальних програм, щоб за час однієї подорожі ви встигли все: і мову «підтягнути», і побачити найкрасивіші та дивовижні місця Канади!

Чому ми віддаємо перевагу Канаді? Канадський варіант англійської вважається універсальним, тому що він не має акценту, і визнається англомовними країнами в усьому світі.  Навіть американські диктори стажуються в Канаді, щоб поліпшити свою вимову!

Можливості, базові знання мови й мета вивчення англійської у різних людей - різні. Комусь англійська необхідна для роботи, іншим - щоб отримати повноцінну освіту в Канаді, є й ті, які мріють про подорожі без мовного бар'єру. Залежно від цих факторів як навчальні заклади Канади, на базі яких працює багато мовних курсів, так і самостійні мовні школи, пропонують різноманітні навчальні програми. Наприклад, вони можуть бути такими:

1. General English. Це базова програма для вивчення мови. Вона містить розвиток розмовної мови, навички читання, збільшення словникового запасу, постановку вимови, граматику, вивчення фраз, які використовуються в повсякденних ситуаціях.

2. Intensive English. Програма допомагає вдосконалити вже наявні знання й опанувати спеціальним академічним лексиконом, підготуватися до різних іспитів. Акцент робиться на поглиблене вивчення граматики.

3. English for business, Healthcare, Tourism, Law, Media. Це курси професійної лексики. Залежно від того, яку професію студент обере надалі, він вивчає термінологію: медичну, туристичну, юридичну або пов'язану з бізнесом.

4. Exam Preparation Programs TOEFL, IELTS, TOEIC, Cambridge, FCE. Акцент на мовних тестів. Програми допоможуть підготуватися до здачі Кембриджського іспиту, включаючи ділову англійську, і так само до іспиту, необхідного для імміграції або професійного стажування в Канаді.

5. University College Transfer, Academic Preparation, Pathway. Ці програми готують до вступу до вищих навчальних закладів. Студенти поглиблено вивчають ділову мову, вчаться проводити презентації.

6. Summer/Winter Programs. Програми для тих, хто хоче відправитися на мовні курси в Канаду під час канікул та поєднати приємне з корисним - максимально підходять школярам та студентам. Відмінний варіант, щоб вчити чи вдосконалювати свою англійську в перервах між активним відпочинком.

Мовна школа в Канаді студенті вчать англійськуВажливі особливості канадських мовних шкіл:

кількість учнів в класі в середньому становить 10-15 осіб - це дозволяє викладачам приділяти максимум уваги кожному студенту;

в мовних школах діє правило English only. Розмова на території школи будь-якою іншою мовою, крім англійської, карається штрафами;

щотижня проходить тестування студентів з пройденого матеріалу. Це допомагає оцінити ваш  прогрес та дає можливість перейти на наступний рівень - в разі успішної здачі, або повернутися до повторення. Адже головне тут - якість навчання;

двічі на місяць проходить анкетування серед студентів на предмет професіоналізму викладачів. Якщо викладач вам не підходить - вас переведуть до іншого. Навчання на мовних курсах побудовано так, щоб навіть ліниві студенти досягали високого рівня грамотності за короткий термін;

після денних занять в школі у всіх студентів є час і можливість застосувати знання на практиці - спілкуючись з одногрупниками і з членами сім'ї, у якій живете, замовляючи обід в місцевому ресторанчику. Це допомагає закріпити пройдений матеріал і усвідомити, що тепер ви здатні розмовляти однією мовою з людьми з різних країн світу!

Мовні поїздки в Канаду з Open World Learning - це гарантія того, що ви досягнете поставленої мети: вивчите англійську за короткий час, без переживань та додаткових зусиль!

Зателефонуйте, і ми детально розповімо про вартість мовних курсів в Канаді, можливі терміни навчання, умови отримання візи та інші важливі моменти.