Літні канікули для розумників в Європі та Африці: ООН, Cambridge University, Beverly Hills по-іспанськи

Представляємо серію Канікулярних Програм для молоді, яка хоче це літо присвятити екзотичним подорожам, особистому розвитку, унікальним експериментам та надзвичайно корисним знайомствам!

* Натисніть на зображення, щоб збільшити його або завантажити!

Канікули для молодих лідерів в Кенії, Іспанії та Швейцарії, owl-studyАФРИКАНСЬКА ЕКЗОТИКА ТА... ВИКЛАДАЧІ CAMBRIDGE UNIVERSITY!

Куди їхати: Кенія, Найробі.

Хто запрошує: Brookhouse International School - міжнародна школа, яка працює за британською програмою освіти, розташована у Лангаті, передмісті Найробі. Кампус займає територію поряд з національним парком Найробі. Саме тут свій літній табір проводить Cambridge University Summer School! 

Вид занять: курси публічних виступів, підготовка до вступу у виші.

Вікова група: 13-17 років.

Дати програми: 9 - 20 липня.

Тобі буде цікаво, якщо ти...

...у віці 13-15 років та хочеш під час літніх канікул познайомитися з кембриджськими викладачами, дізнатися від них щось новеньке про англійську літературу, математику, драматургію. А також поговорити з ними про економіку, історію та політику, журналістику, філософію. Закріпити нову інформацію тобі вдасться під час публічних виступів, розробки бізнес-проектів. А ще можна займатися спортом.

...у віці 16-17 років та цікавишся гуманітарним напрямком: англійською літературою, філософією, історією, політикою, журналістикою, театром. Або маєш інтерес до наукового напрямку та бажаєш більше дізнатися з біології, математики, хімії, програмування, фізики, економіки.

Твоя активна діяльність — це участь у публічних виступах, консультації щодо вступу до університету, розробка бізнес-проектів, спортивні заходи.

У вартість входить:

- Заняття всіх видів з викладачами Cambridge University Summer School;

- Вечірні розваги;

- Участь у спортивних заходах;

- Консультації з приводу вступу до вишів;

- Проживання та здорове харчування.

Вартість: 1200$ + переліт та інші особисті витрати.

Читай та обирай: Заняття тенісом або гольфом з чемпіонами для профі та початківців! Твої незабутні літні канікули в Європі!

Читай та обирай: Літні пригоди для сильних духом: серфінг, альпінізм, велоспорт та інший здоровий екстрим в програмах від європейських шкіл!

УРОКИ ВПЕВНЕНОСТІ ВІД РЕЖИСЕРІВ В ІСПАНСЬКОМУ BEVERLY HILLS

Куди їхати: Іспанія, місто Мадрид.

Хто запрошує: Colegio San Patricio International School — приватний навчальний заклад, який має три освітні центри на півночі Мадрида. Програма для лідерів проходитиме у заможному районі Ла Моралея муніципалітету Алькобендас — це іспанська версія Беверлі Хілз.

Вид занять: розвиток лідерських навичок та покращення англійської мови.

Вікова група: 13-18 років.

Дати програми: 24 — 28 червня; 1 — 5 липня; 8 — 12 липня

Тобі буде цікаво, якщо ти...

...прагнеш розвити свої комунікаційні та лідерські навички! Досвідчені викладачі-режисери з Англії, Ірландії, США та Канади допоможуть тобі досягнути мети за допомогою заходів, які покращують згадані компетенції, такі як: "Публічні виступи", "Презентації", "Мова та дискурси", "Методика дебатів", "Командна робота".

Ти дізнаєшся, як готуватися до усних презентацій та почувати себе впевнено під час публічних виступів, що таке контроль сцени та мова тіла. Звісно, буде багато практики! Викладання відбуватиметься англійською мовою.

У вартість входить:

- Усі творчі заняття;

- 20 годин англійської на тиждень;

- Матеріали для навчання;

- Проживання та харчування;

- Вечірні активності.

Вартість: одна сесія - 270 €, 2 сесії — 500 €, 3 сесії — 610 € + реєстраційний збір 150 € + переліт та інші особисті витрати.

Читай та обирай: Грай у футбол, як профі: “Реал Мадрид” запрошує тебе на тренування! На додаток — мовні курси та круті екскурсії!

Читай та обирай: Мода, мистецтво, дизайн і... Ти! Перетвори літні канікули на творче зростання!

ВСЕ ТАКЕ ЦІКАВЕ: ОБИРАЙ МІЖ ООН ТА ДОСЛІДНИЦЬКИМ ЦЕНТРОМ ADDICTLAB!

Куди їхати: Швейцарія, місто Монтре.

Хто запрошує: St. George's International School — міжнародна школа, розташована на березі Женевського озера з прекрасним видом на Альпи, гарантує середовище, яке надихає на навчання! Літні програми SGIS пропонують молоді з усього світу під час канікул розвиватися і веселиться одночасно!

В школі працює власний шеф-кухар, який готує смачну та здорову їжу, в тому числі, для вегетаріанців/веганів. Меню міжнародне, тому студенти можуть спробувати їжу з усього світу, що дозволить краще зрозуміти культури один одного.

Вид занять: творчість/наукові дослідження. Це додаткові курси до основних програм школи — з футболу, серфінгу, перформансу, тенісу.

Вікова група: 13-18 років.

Дати програми: дивись дати основних програм (початок з 1 липня).

Тобі буде цікаво, якщо ти...

...хочеш провести літні канікули з максимальною користю. Обирай варіант основної програми (футбол, серфінг, перформанс, теніс), щоб займатися улюбленою справою після обіду. А на додаток обери ще й ранкові заняття: можна вчити іноземну мову (англійську/французьку/німецьку) та розвивати лідерські здібності або займатися науковими дослідженнями!

У вартість входить основна програма та додатковий курс на вибір:

LEADERS IN TRAINING — це:

- Щоденні заняття з розвитку лідерських навичок;

- Візит до ООН;

- Участь у вирішенні питань глобального значення;

- Практичні заняття з ефективної комунікації;

- Проживання, харчування та усі інші складові основної програми.

STEAM (Science, Technology, Engineering, Arts and Maths) CAMP — це:

- захоплива програма в партнерстві з міжнародним дослідницьким центром Addictlab. Твої заняття: програмування роботів, віртуальна реальність, 3D друк, проектування;

- візит до Центру Мозку (можна дізнатися все про роботу мозку).

Вартість: 5 000 € за ДВІ програми (основна та додаткова) + переліт та інші особисті витрати.

Друзі! Бажаємо легкого вибору своєї програми! :-) Консультанти OWL-study з радістю допоможуть вам розв'язати це складне питання та дізнатися подробиці того чи іншого варіанту корисного відпочинку за кордоном! Ось наші контакти!

Яскравого та позитивного літа всім!

Школа Brookhouse International School в Кенії запрошує на літні канікули

Літні канікули для розумників в Європі та Африці: ООН, Cambridge University, Beverly Hills по-іспанськи
Літні канікули для розумників в Європі та Африці: ООН, Cambridge University, Beverly Hills по-іспанськи
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Коментарі відсутні