+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

office@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Літні канікули для підлітків в Ірландії: англійська + кінний спорт, теніс, вітрильний спорт та пригоди!

Представляємо нового партнера OWL-study - Irish College of English (місто Малахайд, Ірландія) та його Міжнародну літню програму для підлітків у віці від 11 до 17 років!

Літні канікули-2018 від Irish College of English у Абатстві ГленсталЦей сертифікований мовний центр заснований в 1992 році та відзначений численними нагородами. Наприклад, вже кілька років поспіль коледж отримує премію «Junior Course Award». Тобто працювати з підлітками тут точно вміють! :-)

Мовні курси для дітей, молоді та дорослих проводяться в Irish College of English протягом всього року. Однак літні канікулярні програми для дітей та підлітків користуються особливою популярністю! Вони проходять в окремих юніорських центрах.

Головна ідея коледжу — розвинути природний інтерес та любов до мови у всіх учнів. Зрозуміло, що при такому підході студенти отримують задоволення від навчання! Ну а навколишня природа Ірландії, яку часто називають «смарагдовим островом», екскурсії по старовинних замках та заняття верховою їздою/вітрильним спортом/тенісом/каякінгом/скелелазінням зроблять перебування в Irish College of English незабутнім!

Літні програми

Літні канікули-2018 від Irish College of English: курси англійської мовиКласична програма

Місце розміщення мовної школи: 

Малахайд, проживання в родині.

Дати проведення: 11 червня - 1 вересня.

15 годин вивчення англійської на тиждень (щоранку з понеділка по п'ятницю з використанням інтерактивних вправ) + різноманітні екскурсії, поїздки в Дублін, розважальні заходи у вільний час.

Літні канікули-2018 від Irish College of English: заняття вітрильним спортом

Інтенсивна програма

Місце розміщення мовної школи: 

Портмарнок, проживання в родині.

Дати проведення: 2 липня - 28 липня.

20 годин вивчення англійської на тиждень, включаючи підготовку до PET, FCE і CAE Cambridge Exam Preperation (заняття щодня з 8.45 до 13.00) + різноманітні екскурсії, поїздки в Дублін, розважальні заходи у вільний час.

Літні канікули-2018 від Irish College of English: заняття кінним спортом

Англійська + спорт (верхова їзда, вітрильний спорт, теніс — один напрямок на вибір)

Місце розміщення мовної школи: 

Малахайд та Портмарнок, проживання в родині.

Дати проведення: липень — серпень.

15 годин вивчення англійської на тиждень (щоранку з понеділка по п'ятницю) + тригодинні заняття спортом (4 дні на тиждень), дві екскурсійні поїздки на тиждень, розважальні заходи у вільний час.

Літні канікули-2018 від Irish College of English: студенти дізнаються про навички виживання

Англійська + пригоди

Місце розміщення мовної школи:

історичний кампус Абатства Гленстал.

Дати проведення: 2 липня - 28 липня.

15-20 годин вивчення англійської на тиждень (щоранку з понеділка по п'ятницю, інтенсивність — на вибір) + «програма пригод» (каякінг, рафтинг, скелелазіння, навички виживання) + вечірня програма (стрільба з лука, музика, кулінарія, наукові експерименти) + екскурсії по Ірландії.

Навчальний процес: викладачам допомагають ірландські підлітки

Літні канікули-2018 від Irish College of English: викладачам допомагають підліткиМіжнародна підліткова програма діє протягом усього літа. Тобто ви можете обрати групу згідно з вашими інтересами хоч на початку канікул, хоч в кінці. 

При реєстрації оцінюється мовний рівень підлітка і його направляють до відповідної групи. На заняттях студенти вчаться читати, писати, читати, сприймати мову, багато спілкуються та вдосконалюють вимову. 

Навчальні класи розраховані на 15 осіб, тому кожен студент отримує максимальну увагу викладача. Вчителі зацікавлені в позитивних результатах не менше учнів: в кінці курсу вони готують звіт про прогрес групи.

Ще одна особливість літніх програм, яка помітно впливає на позитивну динаміку, така: в навчальному процесі беруть активну участь ірландські підлітки! Вони допомагають іноземним одноліткам розібратися в матеріалі, освоїти нову інформацію і тут же закріпити знання на практиці! Такий підхід виявився настільки ефективним, що керівництво Irish College of English по цей час в захваті від ідеї! :-)

Розташування мовних шкіл

Більшість літніх курсів проходить у двох невеликих мальовничих містах — Малахайд та Портмарнок в провінції Ленстер на сході Ірландії: вони відрізняються високим рівнем безпеки, унікальною природою та комфортом проживання.

Літні канікули-2018 від Irish College of English: розташування мовних шкіл, мапа ІрландіїМалахайд — красиве приморське містечко з пристанню для яхт і приголомшливими видами! Воно знаходиться у 25 хвилинах їзди від Дубліна, так що студенти старшого віку можуть відвідувати столицю з екскурсіями практично щодня! А до вечері повертатися в гостьову сім'ю.

Портмарнок розташований по сусідству з Малахайд, але ще ближче до столиці. Він запам'ятовується білим піщаним пляжем з панорамним видом на Дублінську затоку та острів Ламбай. Це затишне містечко ідеально підходить для студентів молодшого віку!

Одна з літніх програм проводиться в престижній ірландській школі-інтернаті в Абатстві Гленстал. Це бенедиктинський монастир в графстві Лімерик на південному заході Ірландії — маєток площею 500 акрів з озерами, лісовими стежками та прекрасним замком, побудованим в романтичному нормандському стилі.

Літні канікули-2018 від Irish College of English: діти біля яхтПроживання студентів

Всім іноземним підліткам коледж пропонує оптимальний варіант розміщення — в ірландській родині! Втім, якщо ви виберете програму в Абатстві Гленстал, то і мешкати будете в історичній будівлі, в затишному кампусі для підлітків.

Коледж залучає до співпраці тільки ті сім'ї, які проживають в пішої доступності, так що студентам потрібно витратити всього кілька хвилин, щоб дістатися до місця навчання. Крім того, сім'ї проходять суворий відбір, і до співпраці запрошуються тільки ті, хто може забезпечити іноземним учням повний комфорт!

Вартість 2-тижневої програми складає

1550 євро + віза + переліт + супровід керівника групи. 

За бажанням ви можете продовжити програму.

У вартість програми входить навчання, проживання, трансфер з аеропорту, підручники та розваги.

Шановні батьки! Зверніть увагу на фотографії, розміщені нижче. Це приблизний розклад кожної з вищеописаних програм. Не полінуйтеся, роздивіться фото, і ви зрозумієте, як саме буде проходити літній навчальний відпочинок вашої дитини в прекрасній Ірландії! Це просто мрія, а не канікули! :-)

Хочете зареєструватися на програму або уточнити подробиці? Наші освітні консультанти із задоволенням вам допоможуть! Ось контакти наших офісів в Україні та Канаді! Всі консультації безкоштовні!

Літні канікули-2018 від Irish College of English: розклад занять 1

Літні канікули-2018 від Irish College of English: розклад занять 2

Літні канікули-2018 від Irish College of English: розклад занять 3

Літні канікули-2018 від Irish College of English: розклад занять 4

Літні канікули для підлітків в Ірландії: англійська + кінний спорт, теніс, вітрильний спорт та пригоди!
Літні канікули для підлітків в Ірландії: англійська + кінний спорт, теніс, вітрильний спорт та пригоди!
Оцінка: 
Середнє: 5 (2 голосів)

Коментарі відсутні