ЛІТНІ КАНІКУЛИ У ВІДНІ (АВСТРІЯ)! Німецька + відпочинок в старовинному місті та курси віденського вальсу!

Батьки! А як ви ставитеся до того, щоб ваша дитина влітку відпочила в самому серці старовинного міста під звуки класичної музики та вивчила німецьку мову?! Звичайно, драйвові літні розваги теж будуть! Запрошуємо на корисні канікули у Відень! Ось всі подробиці цієї пропозиції!

Про мовну школу

Українських школярів в літню школу для підлітків (12-17 років) запрошує Академія ActiLingua - найвідоміша школа Відня, заснована ще імператрицею Марією Терезією.

Кампус школи ідеально підходить для молодіжної програми ActiLingua. Школа розташована в центрі Відня, в районі Маргаретен, недалеко від парку Бельведер. Це історичний центр міста з неймовірною архітектурою, музеями й театрами! 

Посеред кампусу розташований великий красивий парк, який дає чудову можливість для занять спортом: пляжним волейболом, футболом, тенісом. Крім того, викладачі організовують для студентів розважальні програми як на території школи, так і поза нею.

Про навчання

Кількість занять німецькою мовою - 20 або 30 годин на тиждень (1 урок = 45 хвилин) залежить від обраного вами курсу.

Заняття проходять з понеділка по п'ятницю в маленьких групах (максимум 15 осіб). Велику увагу в школі приділяють лексиці, граматиці, вимові та аудіюванню. Мовне середовище, проживання в країні мови, що вивчається, комунікативні ігри дають додатковий ефект та допомагають засвоєнню нового матеріалу. Після завершення програми студенти отримують Сертифікат ActiLingua.

Всі вчителі Академії - носії німецької мови з високою кваліфікацією та великим досвідом у галузі навчання іноземних студентів.

Важливо! Під час занять в літній школі студент може скласти іспит ÖSD та отримати австрійський диплом з німецької мови (рівень B1 та B2).

Про розміщення та харчування

Проживання студентів в літній резиденції школи включено у вартість. Можна обрати стандартні кімнати на 4-6 осіб (загальний душ), або кімнати категорії «комфорт» на 3-4 осіб (душ в кімнаті).

Видається постільна білизна; рушники привозьте, будь ласка, з собою.

Всі студенти отримують триразове харчування. Сніданок подається в форматі фуршету: бутерброди, сир, джем, чай, кава або какао. На обід - гаряча основна страва, салат та десерт. За винятком екскурсійних днів вечеря також подається гарячою. Іноді в меню є гриль та барбекю.

В їдальні практикується самообслуговування, але всі студенти можуть повернутися за допомогою.

За запитом пропонується вегетаріанська та халяльна їжа. Розкажіть, будь ласка, про ваші особливі дієтичні вимоги під час заповнення анкети. 

Про розваги та цілодобовий супровід

Денні та вечірні розваги включені у вартість. Заходи в рамках програми дозвілля включають спорт, вікторини, відвідування майстерень, поїздки до Відня вдень і ввечері, а також популярну студентську дискотеку в університетському містечку. А ще - заняття в танцювальному класі, де можна навчитися віденського вальсу! (На нашу думку, вальс - обов'язкова частина програми, тому що жити у Відні й не навчитися танцювати вальс - це навіть трохи дивно :-)

Студенти літньої школи контролюються 24 години на добу вчителями, які проживають в університетському містечку.

Письмовий дозвіл батьків учня дає йому право залишати університетське містечко без супроводу до 18.00 або до 21.00  (студенти віком до 15 років), або 22.00 (студенти віком 16 років). Студенти, у яких немає дозволу залишати університетське містечко, можуть брати участь в групових заняттях поза кампуса з викладачем ActiLingua кілька разів на тиждень.

Вартість програми (навчання+проживання+харчування+дозвілля) та дати початку занять

Обов'язковий аванс для реєстрації на програму (вимога мовної школи) складає EUR 198.

Додаткові витрати

Трансфер в обидва кінці: з аеропорту EUR 80, з вокзалу EUR 58.

Послуга супроводу неповнолітніх + трансфер (в одну сторону): з 9.00-17.00 - EUR 102, 17.00-09.00 - EUR 127.

Сплачується безпосередньо у Відні:

 • Громадський транспорт: EUR 17,10 на тиждень (обов'язково для учнів 15+).
 • Спеціальна культурна програма: екскурсії з екскурсоводом разом із квитками - EUR 26 на тиждень.
 • 1 одноденна подорож, наприклад, у Зальцбург/долина Вахау - EUR 70.
 • 1 поїздка на півдня, наприклад, Лаксенбург/замок Кройценштайн - EUR 40.
 • Теніс: 6/8/10 годин - EUR 67/88/110.
 • Відвідування концерту - EUR 44. 
 • Іспит ÖSD: рівень B1 - EUR 120, рівень B2 - EUR 130.
 • Курс підготовки до іспиту (6/8 занять) - EUR 75/EUR 100.
 • Туристична страховка - EUR 18 на тиждень.
 • Страхування на випадок відмови: 4% від загальної суми.
 • Візовий збір за гарантійний лист - EUR 100.
 • Експрес-пошта (DHL) - EUR 77.
 • Застава (повертається) - EUR 40.

Запрошуємо вас приєднатися до групи студентів O.W.L., які відправляться влітку в саме серце одного з найвідоміших та найвеличніших міст світу! Телефонуйте!

ЛІТНІ КАНІКУЛИ У ВІДНІ (АВСТРІЯ)! Німецька + відпочинок в старовинному місті та курси віденського вальсу!
ЛІТНІ КАНІКУЛИ У ВІДНІ (АВСТРІЯ)! Німецька + відпочинок в старовинному місті та курси віденського вальсу!
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Коментарі відсутні