Безкоштовна освіта в Німеччині: запрошуємо на навчання до FHWS - найвідомішого ВНЗ Баварії!

Якісна освіта - мрія більшості українських студентів. Однак не всі готові їхати на навчання за океан. Тому ми пішли назустріч талановитій молоді, і сьогодні представляємо відмінний варіант отримання якісної вищої освіти в Європі: навчання в Університеті прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт (FHWS).

Крім близького розташування університету відносно рідної України, ще одна його важлива перевага полягає в тому, що навчання для українців є безкоштовним! 

Головні подробиці дивіться на сторінках буклету (ви можете завантажити зображення та надрукувати). Нижче читайте про програми, мовні курси, проживання під час навчання.

Про навчання в Університеті прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт (FHWS).

FHWS є одним з найбільших університетів прикладних наук в Баварії (розташований на півночі, в містах Вюрцбург і Швайнфурт), відомий широким спектром практичних курсів та дослідницькою діяльністю, прагненням до інтернаціоналізації, наданням можливості подальшої освіти в найкращих університетах світу!

Про навчання в Університеті прикладних наук Вюрцбург-Швайнфурт (FHWS).

ПРОГРАМИ ДЛЯ МІЖНАРОДНИХ СТУДЕНТІВ

Крім великого вибору бакалаврських програм німецькою мовою, FHWS пропонує TWIN-програми (програми-близнюки), які викладаються й німецькою, й англійською. Після закінчення університету випускник отримує сертифікат, що підтверджує навчання двома мовами та відмінну підготовку молодого фахівця до успішної кар'єри як на німецькому, так і на міжнародному ринку праці.

TWIN-програми

Бізнес та інженерія Міжнародний менеджмент
Логістика Мехатроніка

Програми були розроблені спеціально для навчання в Німеччині висококласних фахівців світового рівня, і саме за них університет був відзначений премією «Найкраща стратегія» MINT international у 2014 році!

Бакалаврські програми німецькою

Технологія оброблення штучних матеріалів та еластомерів Бізнес-адміністрування Логістика
Міжнародний менеджмент у галузі догляду та охорони здоров'я Бізнес та інженерія Архітектура
Спеціалізований переклад (технічний або економічний) Бізнес-інформатика Мехатроніка
Інженерна геодезія та геоінформатика Комунікаційний дизайн Інформатика
Електротехніка та інформаційні технології Геовізуалізація Соціальна робота
Промислова математика Цивільне будівництво Медіаменеджмент
Електронна комерція Машинобудування  

Після отримання диплому бакалавра можна продовжити навчання на магістратурі.

Бакалаврські та магістерські програми англійською

Бізнес та інженерія Міжнародна соціальна робота з біженцями та мігрантами
Логістика Бізнес з Європою (MBA)
Міжнародний менеджмент Міжнародний бізнес з Азією, Західною, Центральною або Східною Європою (MBA)
Мехатроніка  

Мовні курси

FHWS пропонує всім іноземним студентам курси німецької та англійської мови (як безкоштовні, так і платні). Звичайно, курси німецької в баварському університеті є більш популярними. Це відмінна можливість покращити свої мовні навички!

Студенти FHWS, яких прийняли на програми бакалаврату англійською мовою в галузі інженерії, можуть відвідувати спеціальні курси рівня A1 і A2 за Європейською системою рівня володіння іноземною мовою (Basismodul Deutsch). Рівень володіння німецькою мовою A2 є мінімальною вимогою для громадян, які не є громадянами ЄС, для продовження візи та продовження навчання.

Студентам із середнім та просунутим рівнем знання мови пропонуються курси рівня B1 і B2 (Aufbaumodul Deutsch), а також рівні C1 і C2 (Profimodul Deutsch).

Також університет надає інтенсивний курс (Aufbaumodul Deutsch intensiv), який дозволяє поліпшити німецьку мову до рівня B2 в найкоротші терміни ще до початку зимового семестру. По завершенні цього курсу студент буде відповідати мовним вимогам для проходження будь-якої бакалаврської навчальної програми німецькою мовою.

Проживання

FHWS, як і всі німецькі університети, не може запропонувати житло своїм студентам. Бути зарахованим як студент FHWS не означає, що ви автоматично отримуєте розміщення в гуртожитку або апартаментах!

Основних варіантів розміщення у Вюрцбурзі або Швайнфурті два: студентські гуртожитки та приватні квартири.

Друзі! Сподіваємося, вам сподобалася ідея отримати якісну вищу освіту у мальовничій Баварії! Звичайно, крім професійної підготовки та міжнародного диплома ви отримаєте унікальний досвід проживання в Німеччині, досвід роботи (майже всі студенти мають його), корисні знайомства, нових друзів та розуміння того, що світ великий, чудовий та готовий до співпраці з вами!

Як вступити до університету FHWS? Які документи необхідні? З чого почати? Звертайтеся за безкоштовною консультацією до освітніх консультантів OWL-study - ми все докладно розповімо і станемо вашими надійними помічниками! Наші контакти тут!

 

 

Безкоштовна освіта в Німеччині: запрошуємо на навчання до FHWS - найвідомішого ВНЗ Баварії!
Безкоштовна освіта в Німеччині: запрошуємо на навчання до FHWS - найвідомішого ВНЗ Баварії!
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Коментарі відсутні