Грай у футбол, як профі: “Реал Мадрид” запрошує тебе на тренування! На додаток — мовні курси та круті екскурсії!

Літні спортивні програми в європейських школах — це канікули мрії як для хлопців, так і для дівчат! А хто сказав, що жінки не грають у футбол/баскетбол чи інші активні ігри? Тож головне, щоб програма підійшла тобі за віковою категорією! Разом із тренуваннями ти зможеш вдосконалити декілька іноземних мов!

* Натисніть на зображення, щоб збільшити його або завантажити!

Футбольні табори під час літніх канікул, Реал МадридТРЕНУВАННЯ З ЛЕГЕНДОЮ: ТЕБЕ ЗАПРОШУЄ «РЕАЛ МАДРИД»!

Куди їхати: Іспанія, місто Толедо.

Хто запрошує: Colegio San Patricio International School - це приватний навчальний заклад, який пропонує літню Програму, присвячену футболу, сумісно із зірковим клубом «Реал Мадрид»! Жити ти будеш в резиденції на території школи в місті Толедо (70 км від Мадрида).

Вид спорту: футбол/баскетбол.

Вікова група: 13-15 років.

Дати програми: 30 червня - 7 липня; 7 - 14 липня.

Тобі буде цікаво, якщо ти...

...вважаєш, що футбол — це більше, ніж просто гра! Саме для тебе Фонд «Реал Мадрид» відкриває свої двері та пропонує елітні тренування на стадіоні «Сьюдад Реал Мадрид» або просто Вальдебебас, як називають тренувальний комплекс клубу в іспанській пресі.

Заняття проводитимуть тренери молодіжної академії Реала, з можливістю того, що під час занять тренер проведе персональну оцінку кожного з членів команди. Це ексклюзивний шанс відчути себе частиною найвидатнішого клубу 20-го століття за версією FIFA!

Унікальність цих канікул в першу чергу полягає у тренуваннях на базі, де займаються гравці Реала, але, крім того, тебе запросять на екскурсії в саме «серце» кращого клубу світу! А ще ти отримаєш оригінальну форму та дипломи! Тож ми впевнені, що ця поїздка запам'ятається тобі на все життя!

За бажанням ти можеш обрати тренування з баскетболу: в цьому випадку якісні та насичені тренування, брендовий комплект одягу теж гарантовані!

Орієнтовний розклад дня такий: о 8.00 — підйом, сніданок; о 9.15 — тренування або теоретичні заняття; 10.45 — другий сніданок; 11.00 — тренування; 13.00 — обід та відпочинок; 16.00 — тренування; 17.15 — перекус; 17.30 — тренування; 20.00 — вечеря; 21.30 — вечірні розваги, 23.15 — сон.

У вартість входить:

- Заняття із тренерами Фонду “Реал Мадрид” у співпраці з тренерами та інструкторами школи Сан-Патрісіо;

- Проживання та харчування;

- Вечірні активності, спортивні змагання;

- Комплект брендового одягу.

Вартість: 695 € + переліт та інші особисті витрати.

Читай та обирай: Мода, мистецтво, танці, дизайн — все для тебе! Присвяти літні канікули в Європі творчому зростанню! 

Читай та обирай: Літні канікули для розумників в Європі та Африці: ООН, Cambridge University, Beverly Hills по-іспанськи!

УСІ КЛЮЧОВІ НАВИЧКИ У ФУТБОЛІ ЗА 2 ТИЖНІ!

Куди їхати: Швейцарія, місто Монтре.

Хто запрошує: St. George's International School — міжнародна школа, розташована на березі Женевського озера з прекрасним видом на Альпи, пропонує середовище, яке надихає на навчання. Літні табори SGIS надають фантастичні можливості молоді з усього світу під час канікул розвиватися та веселитися одночасно!

Вид спорту: футбол.

Вікова група: 13-18 років.

Дати програми: 15-28 липня.

Тобі буде цікаво, якщо ти...

...прагнеш підвищити свій рівень гри у футбол та готовий присвятити цьому 2 тижні своїх літніх канікул! Football Camp — це інтенсивна футбольна програма з тренуваннями та турнірами, яка складається з трьох частин.

По-перше, ти будеш тренувати швидкість, силу та спритність за допомогою спеціальних вправ, працювати над балансом та роботою ніг. Силові вправи допоможуть зміцнити в цілому, щоб впоратися з інтенсивними рухами.

По-друге, вдосконалиш техніку володіння м'ячем, щоб примусити м'яч робити, що тобі треба! Також працюватимеш над такими навичками, як дриблінг, поворот, фінт, пас.

Темою третьої, фінальної частини тренувань, буде тактика на полі. Ти ж знаєш, що успіх у футболі залежить від прийняття правильних рішень. Тому тренери навчать тебе цього — і не тільки в теорії! Відпрацювати свої тактичні навички ти зможеш під час міні турнірів!

Крім футбольних тренувань програмою передбачені вечірні розваги, активні ігри: лазертаг, боулінг, Pie the Teacher, Angry Birds, Hungry Hippos та інші. А також щоденні мовні курси (французька, англійська, німецька). Тобто ти отримуєш ДВІ програми в одній.

У вартість входить:

- 30 годин футбольних тренувань;

- 30 годин мовних курсів;

- Екскурсії + вечірні активності;

- Проживання та харчування.

Вартість за два тижні: 5000 € за ДВІ програми (основна + курси лідерів) + переліт та інші особисті витрати.

Читай та обирай: Заняття тенісом або гольфом з чемпіонами для профі та початківців! Твої незабутні літні канікули в Європі!

Читай та обирай: Літні пригоди для сильних духом: серфінг, альпінізм, велоспорт та інший здоровий екстрим в програмах від європейських шкіл!

ПРОГРАМА ДЛЯ ТИХ, ХТО ЦІНУЄ СПОРТ

Куди їхати: Велика Британія, місто Уокінгем.

Хто запрошує: Reddam House Berkshire — школа розташована у церемоніальному графстві Беркшир на півдні Англії за 35 миль на захід від центрального Лондона. Займає понад 100 акрів зі спортивними майданчиками, озерами та чудовими парковими територіями. Хоч ця школа й має репутацію величного закладу, проте досить сучасна та комфортна для міжнародних студентів!

Вид спорту: футбол та інші види спорту.

Вікова група: 13-17 років.

Дати програми: 7 - 20 липня, 21 липня - 3 серпня, 4 - 17 серпня.

Тобі буде цікаво, якщо ти...

...любиш футбол, але до інших видів спорту теж маєш позитивне відношення! Бо в рамках програми Sports and Outdoor Adventures тобі також запропонують заняття регбі, хокеєм, тенісом, гімнастикою, плаванням, легкою атлетикою. Крім того, разом з інструкторами ти вивчатимеш питання здорового харчування й способу життя.

Звичайно, проводити канікули в Англії та не присвятити час вдосконаленню англійської — це дивно! Тому якісні мовні курси тобі теж забезпечені!

У вартість входить:

- Заняття спортом;

- 30 годин занять англійською;

- Денні заходи, майстер-класи та спортивні заняття;

- Екскурсії (Лондон, Оксфорд, Віндзор);

- Вечірні барбекю та дискотеки;

- Навчальні матеріали, сертифікати та призи;

- Проживання та харчування;

- Медичне страхування.

Вартість за два тижні: 2450 € + переліт та інші особисті витрати.

Друзі! Бажаємо легкого вибору своєї програми! :-) Консультанти OWL-study з радістю допоможуть вам розв'язати це складне питання та дізнатися подробиці того чи іншого варіанту корисного відпочинку за кордоном! Ось наші контакти!

Яскравого та позитивного літа всім!

 

Грай у футбол, як профі: “Реал Мадрид” запрошує тебе на тренування! На додаток — мовні курси та круті екскурсії!
Грай у футбол, як профі: “Реал Мадрид” запрошує тебе на тренування! На додаток — мовні курси та круті екскурсії!
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Коментарі відсутні