+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Середня освіта

OWL співпрацює з відділами освіти Великого Ванкуверу та допомагає старшокласникам з будь-яких країн потрапити на навчання в канадські школи!

  • Каталог
  • Фільтр

Школа готує кожного до вступу в університет

Школа в Канаді, вчитель та дітиНе менш активно, ніж в мовні школи та вищі навчальні заклади, в Канаду щорічно приїжджають тисячі школярів, які хочуть отримати канадський атестат про середню освіту. Ось головні особливості Secondary School в країні кленового листа!

Громадська чи приватна? Залежить від мети приїзду

У Канаді однаково успішно працюють як громадські (державні) школи - безкоштовні, так і приватні - платні. Навчання в громадській школі гарантоване в разі законної імміграції сім'ї або, наприклад, якщо учень приїхав до Канади разом з батьками, які працевлаштовані за робочою візою. У більш поширеному варіанті, коли старшокласник приїжджає в країну для отримання якісної освіти, вчитися він може лише в приватній школі за гроші. Втім, отриманий результат виправдовує всі вкладені кошти. Тому що з канадським дипломом про повну загальну середню освіту легко і просто вступити до будь-якого вишу в будь-якій розвиненій країні. Плюс до всього - питання з англійською мовою буде закрито раз та назавжди: за час навчання англійська автоматично стане майже рідною!

При вступі до канадської школи важливо враховувати, що всі іноземні учні проходять тестування та відправляються вчитися в клас відповідно до результатів. Наприклад, якщо школяр приїхав до Канади після закінчення 8-го класу, щоб продовжити навчання в 9-му класі, то в канадській школі його можуть відправити вчитися знову в 8-й клас - якщо результати тестів будуть низькими.

Після 12-го класу можна затриматися ще на рік. Добровільно

В Канаді для отримання атестата про повну загальну середню освіту потрібно відучитися в Secondary School з 9 по 12 клас. При необхідності старшокласники можуть залишитися в середній школі ще на один рік, який називається Victory Lap - «Виток Перемоги». Вчитися п'ятий рік в середній школі можуть не тільки ті, хто погано склав випускні іспити та не набрав потрібну кількість «кредитів» - так тут називаються підсумкові бали, а й "відмінники", які бажають поліпшити свої показники та краще підготуватися до вступу. Можливість п'ятого року навчання важлива і для тих, хто вже в 12-му класі надумав вступати не до того вишу, в який планував спочатку, а в інший. І, щоб відповідати його вимогам, випускнику потрібен час для вивчення того предмета, якому раніше він приділяв недостатньо уваги.

Канадські школярки на занятті; урок географії

Акцент - на практичних заняттях

В канадських школах старші класи виконують набагато більш масштабну та важливу функцію, ніж в українських, білоруських чи російських школах. В Канаді старшим класам школи відведена роль підготовчих курсів, за час яких підлітки готуються до вступу та навчання у вищих навчальних закладах. Безумовно, обов'язкові для всіх предмети тут теж є, але тільки ті, які впливають на загальний розвиток будь-якої людини - фізкультура, заняття з мистецтва і музики, а також уроки іноземної мови. Всі інші науки для вивчення випускники визначають самі, відповідно до майбутнього вишу. Тобто гуманітарії можуть відмовитися від вищої математики, а технарі - перестати витрачати час на написання творів.

Крім можливості вибору предметів, що вивчаються, канадські школи мають ще одну важливу особливість. У старших класах багато часу та уваги приділяється практичним заняттям, лабораторним й дослідницьким роботам. Тобто школярі вже в старших класах починають застосовувати отримані знання на практиці. І знають, як працюють закони фізики в реальному житті.

В громадських школах іноземці вчать англійську безкоштовно

При кожній суспільній школі працює спецклас для вивчення англійської мови English as Second Language (ESL). Навчання в ньому також безкоштовне. Це дуже важлива і приємна особливість для дітей іммігрантів, які зовсім не знають англійської або володіють нею на дуже низькому рівні.

У приватних школах аналогічні класи є не завжди. Тому перед надходженням підлітку-іноземцю потрібно «підтягнути» англійську до такого рівня, щоб вільно розуміти викладачів. Або ж паралельно із заняттями в середній школі вчитися і в мовній школі. У практиці компанії OWL були такі випадки, тому ми з упевненістю говоримо, що погана англійська не є тим аргументом, заради якого варто відмовлятися від ідеї про канадську середню освіту.

O.W.L. Open World Learning співпрацює з відділами освіти Великого Ванкувера: це говорить про те, що ми здатні надати вам максимальну підтримку в питанні середньої освіти!