Інструкція для абітурієнтів канадських ВНЗ: стати студентом просто! БЕЗКОШТОВНИЙ супровід від OWL-study!

Особливості вступу до канадських ВНЗ

Впевнені, що ви вже знаєте про переваги канадської освіти, тому перейшли від стадії обговорення ідеї про навчання в Канаді до її реалізації. І плануєте зовсім скоро стати студентом коледжу або університету! Тому сьогодні ми розповімо про всі основні кроки під час вступу до ВНЗ, які ми зробимо РАЗОМ! І це нічого не буде вам коштувати!

! Чому вам вигідно звернутися за допомогою до OWL-study? Тому що ми БЕЗКОШТОВНО здійснюємо супровід абітурієнтів, які вступають до канадських вишів: консультуємо, допомагаємо обрати навчальний заклад та спеціальність, готуємо документи, контролюємо терміни та виконуємо всю іншу важливу роботу!

Канада - що обрати: коледж або університетВідступ від теми

Друзі! Нагадуємо, що коледжі в Канаді є вищими навчальними закладами, тобто тут можна отримати ступінь бакалавра. Головна різниця між коледжами та університетами така. Коледжі орієнтовані на практичні знання та допомагають отримати вам спеціальність, за якою можна працювати вже через рік-два від початку навчання; університети, крім освітньої функції, пропонують студентам спільно з викладачами  виконувати наукові дослідження. Звичайно, після закінчення коледжу за бажанням можна продовжити навчання у відповідному університеті: в такому випадку умови вступу спрощуються, а термін навчання скорочується. (Каталог з навчальними закладами-партнерами OWL-study дивіться тут).

Отже, ми разом з вами будемо...

...контролювати дедлайн!

Більшість програм у вищих навчальних закладах Канади починається у вересні, але чимало стартує у січні та навіть у травні. На всяк випадок підкреслимо, що на мовні курси студентів приймають цілий рік!

Проте, починати процедуру підготовки документів та вступу ми з вами будемо заздалегідь. По-перше, місця на цікаві та популярні програми закінчуються дуже швидко. Саме тому, якщо ви хочете почати навчання з вересня, зареєструватися в виші краще до 1 лютого, поки є місця. З лютого програми поступово заповнюються студентами та закривають набір.

Звичайно, навіть в останній момент ми намагатимемося знайти вам вільне місце на якусь програму. Але людина, яка мріє вчитися, наприклад, на медичного працівника навряд чи захоче йти на архітектора та навпаки. Тому радимо поквапитися  із рішенням про вступ та підготовкою документів. Докладніше про це ви можете запитати у нас під час індивідуальної безкоштовної консультації.

По-друге, навчальним закладам потрібен час для вивчення ваших документів та прийняття рішення. Інколи цей процес займає один місяць, інколи триває півроку.

...завчасно готуватися та складати тести

порада школярам Канадські виші приймають студентів на бакалаврат або післядипломні програми без іспитів, але можуть попросити скласти деякі тести, про які ми вас попередимо. Але, перш за все, ми з вами підготуємо такі документи:

заповнимо аплікаційну форму конкретного навчального закладу. Деякі виші вимагають лише стандартну інформацію: адреса, вік, де і коли навчався, а деякі цікавляться академічними успіхами, участю в наукових конференціях, спортивними досягненнями;

атестат зі школи або диплом вишу (залежить від вашого віку та програми, яка цікавить) та переклад англійською;

сертифікат, який підтверджує знання іноземної мови - TOEFL (мінімум 80-90 балів) або IELTS (мінімум 5,5-6,5 балів). Ми заздалегідь подивимося, чи відповідає ваш на рівень мови тому, який потребує ВНЗ. Якщо ні - ВНЗ запропонує відвідувати додатковий мовний курс.

Якщо ви йдете на магістратуру, можливо, вам доведеться скласти тест GRE. Він складається з трьох частин: аналітичний лист (перевіряється вміння чітко та аргументовано викладати думки), вербальна частина (володіння англійською мовою, вміння розуміти та аналізувати письмовий матеріал), а також математика. Як і мовні тести, GRE можна скласти заздалегідь: його результати дійсні 5 років.

Додаткові можливості від OWL-study

 • В Канаді абітурієнти можуть подаватися у безліч вишів. Тобто, якщо ви забажаєте, ми підготуємо та відправимо пакет документів в будь-які коледжі/університети будь-якої провінції. Звичайно, шанси на позитивну відповідь та вступ в такому випадку зростають! Але майте на увазі, що разом з кожним пакетом документів ви повинні сплачувати реєстраційний збір (150-200 доларів), який не повертається, якщо заклад вас не зарахував. Щоб зекономити та відправити документи в ті коледжі/університети, які з великою ймовірністю назвуть вас своїм студентом, прислухайтеся до порад консультантів OWL-study!
 • Пропонуємо вам стати претендентом на отримання стипендії в Канаді! Разом з основним пакетом документів ми з вами підготуємо сертифікати, мотиваційний лист та інші докази, які можуть підтвердити ваші, наприклад, спортивні досягнення або волонтерську роботу, благодійницьку діяльність. Про студентів OWL-study, яким вдалося отримати стипендію в Канаді, читайте тут!
 • Ми запропонуємо звернути увагу на канадські навчальні заклади, які надають своїм міжнародним студентам можливість брати участь в програмах обміну. Тобто, за бажанням, ви можете відправитися на навчання з Канади, наприклад, в європейську країну! Та отримати дійсно міжнародний досвід!
 • Допоможемо обрати коледжі, які надають студентам можливість проходити оплачувану практику! По-перше, це фінансово вигідно: за проходження практики ви отримаєте гроші. По-друге, коледжі співпрацюють лише з авторитетними компаніями, і досвід роботи в такій компанії (навіть якщо цей досвід ви отримали лише під час практики) допоможе в питанні з працевлаштуванням після закінчення навчання! Можливо, таким чином ви ще в коледжі знайдете своє ідеальне місце роботи!

Після отримання від коледжу/університету листа про зарахування - Letter of Acceptance, ми почнемо займатися оформленням дозволу на навчання - Study Permit. Його надають на повний строк навчання в Канаді. Якщо ви приймете рішення продовжити навчання, то зможете продовжити й візу.

...готувати інформацію про наявність грошей

На етапі оформлення Study Permit необхідно довести, що ви маєте достатньо грошей для покриття першого року навчання. Сума складає вартість навчання (в середньому рік навчання в канадському коледжі коштує від 10 000 доларів, а в університеті від 20 000 доларів) плюс 10 000 доларів США за 12-місячний період (або 833 доларів США на місяць) - це гроші на оренду житла, харчування та інші витрати.

Фінансові ресурси можуть бути доведені наступними документами:

 • виписки канадських банківських рахунків на ім'я заявника, якщо гроші були перераховані до Канади;
 • підтвердження від фінансової установи, що студент отримав кредит на освіту;
 • виписки з банку за останні чотири місяці;
 • гроші в конвертованій валюті;
 • підтвердження оплати навчання та сплати за проживання;
 • лист від особи або установи, що надає вам гроші; та/або
 • довідка про стипендію чи фінансування, що сплачується з Канади.

Висновок. Участь OWL-study значно спрощує процес вступу до канадського коледжу/університету. Саме тому ми рекомендуємо звернутися до нас за безкоштовною консультацією, а потім - і за безкоштовним супровідом, який ми будемо здійснювати на всіх етапах вступу!

БОНУС: друзі та підтримка! Щорічно українських студентів OWL-study в Канаді стає все більше! Крім того, тут також розташовані наші офіси. Так що підтримка і нові друзі вам гарантовані! Ставайте канадським студентом - приєднуйтеся до великої родини OWL-study!

Інструкція для абітурієнтів канадських ВНЗ: стати студентом просто! БЕЗКОШТОВНИЙ супровід від OWL-study!
Інструкція для абітурієнтів канадських ВНЗ: стати студентом просто! БЕЗКОШТОВНИЙ супровід від OWL-study!
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Коментарі відсутні