+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Інструкція: як стати студентом канадського ВНЗ. БЕЗКОШТОВНИЙ супровід від OWL-study! + Вебінар

Вища освіта в Канаді: особливості вступу

Впевнені, що ви вже знаєте про переваги канадської освіти, тому перейшли від стадії обговорення ідеї про навчання в Канаді до її реалізації. Тому сьогодні ми розповімо про основні кроки під час вступу до ВНЗ, які ми зробимо РАЗОМ! І це нічого не буде вам коштувати!

! ОВЛ-стаді надає БЕЗКОШТОВНИЙ супровід під час вступу до канадських ВНЗ: ми консультуємо, допомагаємо обрати навчальний заклад та спеціальність, готуємо документи, контролюємо терміни та виконуємо всю іншу важливу роботу!

    Канада - що обрати: коледж або університетВідступ від теми

Нагадуємо, що коледжі в Канаді є вищими навчальними закладами!

Головна різниця між коледжами та університетами така. Коледжі орієнтовані на практичні знання та допомагають отримати спеціальність, за якою можна працювати вже за рік-два від початку навчання. Університети, крім освітньої функції, надають студентам можливість займатися науковими дослідженнями. 

Після коледжу за бажанням можна продовжити навчання у відповідному університеті: тоді умови вступу спрощуються, а термін навчання скорочується. 

Отже, ми разом з вами будемо...

...контролювати дедлайн!

Більшість програм у вищих навчальних закладах Канади починається у вересні, але чимало стартує у січні та навіть у травні. 

Проте, починати підготовку документів для вступу будемо заздалегідь. По-перше, місця на цікаві та популярні програми закінчуються дуже швидко. Саме тому, якщо ви хочете почати навчання з вересня, зареєструватися у ВНЗ краще до 1 лютого, поки є місця. З лютого програми поступово заповнюються студентами та закривають набір.

Звичайно, навіть в останній момент ми намагатимемося знайти вам вільне місце на якусь програму. Але людина, яка мріє вчитися, наприклад, на маркетолога навряд чи захоче йти на архітектора та навпаки. Тому радимо робити все вчасно.

По-друге, навчальним закладам потрібен час для вивчення ваших документів та прийняття рішення. Інколи цей процес займає один місяць, інколи триває пів року.

...завчасно готувати документи

Канадські ВНЗ приймають студентів без іспитів, але можуть попросити скласти тести.

Але, перш за все, ми з вами підготуємо такі документи:

вступ в канадський ВНЗ без атестатуаплікаційну форму навчального закладу. Деякі ВНЗ вимагають лише стандартну інформацію, а деякі цікавляться академічними успіхами, участю в наукових конференціях, спортивними досягненнями;

атестат зі школи або диплом ВНЗ (залежить від віку студента та програми, яка цікавить) + переклад англійською;

сертифікат, який підтверджує знання іноземної мови - TOEFL (мінімум 80-90 балів) або IELTS (мінімум 5,5-6,5 балів). Якщо рівень англійської низький — ВНЗ запропонує відвідувати додатковий мовний курс.

тест GRE  (для магістратури) з трьох частин: аналітичний лист, вербальна частина, а також математика. Як і мовні тести, GRE можна скласти заздалегідь: його результати дійсні 5 років.

Додаткові можливості від OWL-study

 • Допоможемо обрати саме той ВНЗ та саме ту програму, що максимально відповідають потребам студента!  Також можемо підготувати пакети документів для декількох ВНЗ будь-якої провінції: в Канаді абітурієнти можуть подаватися у безліч вишів. Звичайно, шанси на вступ в такому випадку зростають! Але й витрати також: разом з кожним пакетом документів ви повинні сплачувати реєстраційний збір (150-200 доларів), який не повертається, якщо заклад вас не зарахував або ви передумали поступати. 
 • Запропонуємо стати претендентом на отримання стипендії в Канаді! Разом з основним пакетом документів ми підготуємо сертифікати, мотиваційний лист та інші докази, які можуть підтвердити ваші, наприклад, спортивні досягнення або волонтерську роботу, благодійницьку діяльність.
 • Розглянемо коледжі, які надають студентам можливість проходити оплачувану практику! По-перше, це фінансово вигідно: за проходження практики ви отримаєте гроші. По-друге, коледжі співпрацюють лише з авторитетними компаніями, і досвід роботи (навіть якщо ви отримали його лише під час практики) допоможе в питанні з працевлаштуванням після навчання! Можливо, таким чином ви ще в коледжі знайдете своє ідеальне місце роботи! Дивись приклади co-op програм в одному з коледжів-партнерів.
 • Віддамо перевагу ВНЗ, які надають міжнародним студентам можливість брати участь в програмах обміну. Щоб під час навчання в Канаді вам вдалося повчитися й, наприклад, в європейській країні! Та отримати дійсно міжнародний досвід!

Після отримання від коледжу/університету листа про зарахування - Letter of Acceptance, ми почнемо займатися оформленням дозволу на навчання - Study Permit. Його надають на повний строк навчання в Канаді. Якщо ви приймете рішення продовжити навчання, то зможете продовжити й візу.

    Натисни та зателефонуй нам, щоб дізнатися більше!  ПРЕДСТАВНИКИ ОВЛ-СТАДІ В КАНАДІ, УКРАЇНІ ТА КАЗАХСТАНІ    

...доводити фінансову спроможність

На етапі оформлення Study Permit необхідно довести, що ви маєте достатньо грошей для покриття першого року навчання. Сума складає вартість навчання (в середньому рік навчання в канадському коледжі коштує від 8 000 доларів, а в університеті від 20 000 доларів) плюс 10 000 доларів США за 12-місячний період (або 833 доларів США на місяць) - це гроші на оренду житла, харчування та інші витрати.

Фінансові ресурси можуть бути доведені наступними документами:

 • виписки канадських банківських рахунків на ім'я заявника, якщо гроші були перераховані до Канади;
 • підтвердження від фінансової установи, що студент отримав кредит на освіту;
 • виписки з банку за останні чотири місяці;
 • гроші в конвертованій валюті;
 • підтвердження оплати навчання та сплати за проживання;
 • лист від особи або установи, що надає вам гроші; та/або
 • довідка про стипендію чи фінансування, що сплачується з Канади.

БОНУС: друзі та підтримка! Щорічно українських студентів OWL-study в Канаді стає все більше! Крім того, тут також розташовані наші офіси. Тож підтримка та нові друзі вам гарантовані! Ставайте канадським студентом — приєднуйтеся до великої родини OWL-study!

Контакти ОВЛ-стаді, освіта в Канаді

Інструкція: як стати студентом канадського ВНЗ. БЕЗКОШТОВНИЙ супровід від OWL-study! + Вебінар
Інструкція: як стати студентом канадського ВНЗ. БЕЗКОШТОВНИЙ супровід від OWL-study! + Вебінар
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)