+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Douglas College їде в Україну! Запрошуємо на безкоштовні семінари!

Друзі! Запрошуємо на освітні семінари від канадської громадської організації OWL всіх, хто цікавиться отриманням вищої/професійної освіти в Канаді, мовними курсами в Канаді та перспективами імміграції в Канаду через навчання! 

Семінари в Україні за участю Douglas College з ВанкувераПочинай вчитися коли завгодно!

Попри те, що навчальний рік вже розпочався, компанія OWL запросила в гості в Україну доброго друга та партнера з Ванкувера - Douglas College. Це один з найпопулярніших та авторитетніших серед міжнародних студентів державних вищих навчальних закладів Канади. Заняття в коледжі розпочинаються не тільки у вересні, а ще й у січні та травні. Тож інформація про вступ до Douglas College завжди є актуальною!

На семінарах ви дізнаєтеся про будь-які нюанси вступу та навчання в коледжі, про проживання в Канаді, можливість працювати у вільний від навчання час. А також зважите свої шанси на отримання стипендії від коледжу.

В коледжі існує два види стипендій. Регіональні вступні стипендії для міжнародних студентів в розмірі 500 та 1000 CAD, які нараховуються автоматично, якщо успішність студента складає 80% й вище, а рівень IELTS - 7.0 й вище. Стипендії на основі академічних досягнень становлять 2500 CAD. На додаток до вступних стипендій студенти Даглас коледжу також можуть претендувати на продовження студентських нагород на основі їхньої роботи протягом навчального року.

Одразу можемо запевнити вас, що отримати стипендію реально! Звісно, якщо ви талановитий та наполегливий студент, який демонструє зростання під час навчання! Наприклад, такий як Ігор Крещенко з Черкас. Він отримав від Douglas College вступну стипендію та зміг частково покрити витрати на навчання. Або студентка Ірина Кочан з Тернополя: 2000 канадських доларів чекали на неї, як тільки вона прилетіла у Ванкувер - коледж призначив вступну стипендію на підставі результатів IELTS, грамот та інших документів. Стипендію отримала й Мар’яна Пекельна, яка вступила до Даглас Коледжу вже маючи за спиною вищу освіту та досвід роботи.

навчальні програми від Douglas College, ВанкуверОбирай предмети за бажанням!

Що стосується відгуків студентів OWL про Doulgas College - вони виключно позитивні! Наприклад, Андрій Дидина-Міллер, вчитель англійської мови з Тернополя, відправився в цей коледж здобувати диплом кримінолога. Ось його враження!

- Як вчитель скажу, що рівень освіти в Канаді високий. Більшість моїх викладачів в коледжі мають ступінь доктора наук або знаходяться в процесі написання докторської дисертації. Усі надзвичайно демократичні, водночас вимогливі й вміють зацікавити до свого предмету. До студентів тут ставляться без упереджень, оцінюючи, в першу чергу, знання. Величезний плюс в Канаді у тому, що можна обирати предмети, які хочеш вивчати. Ще у Канади у порівнянні з іншими країнами є така перевага, важлива для студентів: дуже легко знайти роботу та забезпечити себе постійним заробітком. Я, наприклад, у вільний від навчання час працюю офіціантом в ресторані. Зазначу, що на відпочинок час та сили також залишаються: тут така природа, що від пікніків та прогулянок ніхто не може відмовитися!

Анастасія Шамшина також є студенткою Douglas College. Дівчина приїхала в Ванкувер з Луганська в 2014 році. Анастасії коледж допоміг визначитися, яка спеціальність підходить їй більш, ніж всі інші:

- В Douglas College я вступила в 18 років, одразу після закінчення школи. Спочатку абсолютно не знала на кого вчитися, тому змінювала свою програму 3 рази - починала вчити General Business Management, потім Accounting та, врешті-решт, закінчила влітку-2017 Diploma in Commerce and Business Administration. Під час навчання зрозуміла, що мені дуже подобається академічний світ та світ університету, тому в майбутньому хочу пов'язати своє життя з освітою та викладанням. Я дуже вдячна коледжу за можливість взяти вибіркові класи не пов'язані з бізнесом - це допомогло зрозуміти, що насправді мені цікаві інші науки. А ще я вдячна чуйним викладачам з великим досвідом роботи, які знають свою справу! Мої плани на наступні пару років - працювати, а потім повернутися до університету, швидше за все це буде University of British Columbia!

Таку ж важливу місію Douglas College здійснив й для 19-річної Ірини Волошин. Ось її розповідь:

- В Канаду я приїхала 2 роки тому для навчання в Douglas College на спеціальність General Business. Сам коледж дуже сильно вплинув на моє життя і на мої цілі. Річ у тому, що, хоч я і поступила на бізнес програму, працювати в бізнес сфері у мене бажання не було. По закінченню школи, як і більшість випускників, я не знала, чим хочу займатися у житті. Але  поступати на когось треба було - тому  я обрала саму «популярну» сферу – бізнес. Те, що бізнес ніяк не вписується в категорію моїх інтересів, я зрозуміла вже в коледжі по закінченню свого першого року навчання. На щастя, кожна програма коледжу вимагає, щоб студенти, крім курсів своєї спеціалізації, брали курси з інших предметів, щоб трохи урізноманітнити життя. Цим я і скористалася. Предмети викладаються різні, починаючи з наукових, як фізика і хімія, закінчуючи більш гуманітарними, як література, театральне мистецтво, психологія та антропологія. Взявши пару різних курсів я дізналася, що саме мені подобається, і в якому напрямку я повинна рухатися, щоб збудувати кар'єру, якою буду насолоджуватися. Взимку я отримую диплом за спеціалізацією "Кримінологія"!  Я ні краплі не шкодую, що перевелася на іншу програму. Дуже вдячна коледжу за те, що він заохочує молодих людей пробувати себе в різних сферах і йти зі своєю мрією, адже, як би це був якийсь інший заклад, то я б ще досі йшла в невірному напрямку. Коледж дійсно допомагає студентам і надає всі ресурси щоб вони могли “Do what you love” (робити те що вони люблять) і “Be good at it” (були найкращі у цьому)!

Коледж пропонує велику кількість різноманітних навчальних програм, починаючи з сертифікатів та закінчуючи дипломними програмами й ступенем бакалавра в різних сферах. Є великий вибір річних програм для тих, хто вже має вищу освіту!

Приходьте на семінари, дізнайтеся все про освіту в Канаді та життя студентів Douglas College!

Douglas College їде в Україну! Запрошуємо на безкоштовні семінари!
Douglas College їде в Україну! Запрошуємо на безкоштовні семінари!
Оцінка: 
Середнє: 5 (3 голосів)