+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Підготовчі курси в Канаді для старшокласників: початок - протягом року!

OWL-study пропонує найнадійніші варіанти: навчання в канадській школі, курси англійської чи підготовчі курси від ВНЗ

Ідеальний план вступу до канадського ВНЗМожливість швидкого вступу в авторитетні канадські ВНЗ світового рівня (без іспитів, результатів ЗНО та інших складнощів) з кожним роком приваблює все більше української молоді.

І це дійсно класно, бо канадська освіта має багато переваг: якість, можливість стрімкого розвитку, працевлаштування та імміграція через навчання. Але готуватися до вступу все ж таки потрібно. Як само?

У нас є декілька варіантів для учнів 10-11 класів, які вже налаштовані на подальший вступ у ВНЗ. А цілеспрямованим дев'ятикласникам пропонуємо навчання в канадській школі!

КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ НА КАНІКУЛАХ ТА ПІД ЧАС НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Вчити англійську в Канаді можна всюди: свої послуги пропонують і мовні школи з багаторічним досвідом викладання саме для іноземних студентів, і коледжі з університетами, які заздалегідь бачать в кожному потенційного студента, тому викладаються по повній.

Тобто вибір курсів для покращення англійської, для подальшого успішного складання мовного іспиту IELTS чи TOEFL, а також для вступу та навчання у виші, дуже великий!

Ви можете обрати курс відповідно до вашого рівня: починайте хоч з “нуля” та будьте впевнені, що вас доведуть до рівня, з яким вже не страшні мовні іспити або вступ на магістерську програму!

 • Студенти в КанадіКАНІКУЛЯРНІ ПРОГРАМИ є найпопулярнішими серед клієнтів OWL-study.
 • ТРИВАЛІСТЬ. 4-6 тижнів влітку або взимку молодь й дорослі вчать англійську в найкращих мовних школах Ванкувера й Торонто, досліджують навчальні заклади, студентами яких стають через деякий час.
 • ВІК. Кожна категорія займається у своїй віковій групі, тому всі почувають себе комфортно і на заняттях, і на розважальних заходах у вільний час.
 • ПЕРЕВАГИ. Можливість застосувати свої розмовні навички за межами класу під час знайомства з містом, спілкуючись англійською в повсякденних ситуаціях, має дуже позитивний вплив та прискорює вивчення мови, вдосконалення вимови.

Важлива інформація для школярів! Якщо під час навчального року або на канікулах ви складаєте IELTS від 6,0 балів — в атестат автоматично зараховується 12 балів (відповідно до Листа Міністерства освіти та науки України № 1/9-27 “Щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов”).

 • Старшокласники в Канаді на аудіо-заняттіENGLISH FOR ACADEMIC PURPOSES (EAP) - програма «Англійська для академічних цілей» є альтернативою канікулярних програм та надає більш серйозну підготовку. 
 • ТРИВАЛІСТЬ. 3-6-12 місяців в залежності від потреб студента.  
 • ПОЧАТОК. За графіком мовної школи або кожного понеділка.
 • ПЕРЕВАГИ. Деякі мовні школи за умови успішного вивчення програми English for Academic Purposes (EAP) гарантують студенту зарахування до коледжів або університетів-партнерів по всій Канаді! При цьому, як правило, вам вже не потрібно буде складати ані мовні тести IELTS чи TOEFL, ані якісь інші додаткові іспити. Крім того, часто студенти, які закінчили програму на "відмінно", отримують від мовної школи грант на часткову оплату свого подальшого навчання!

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ “АНГЛІЙСЬКА + АКАДЕМІЧНІ ДИСЦИПЛІНИ”

Більшість канадських вишів, а також деякі мовні школи, надають своїм потенційним студентам можливість максимально підготуватися до подальшого вступу у ВНЗ та пропонують спеціальні курси. 

 • Викладач та студенти в КанадіUNIVERSITY PATHWAY PROGRAM - пропозиція для абітурієнтів, які обирають дуже популярні або складні спеціальності, коли під час вступу навчальний заклад пропонує підтвердити знання не лише з англійської та з математики, а ще й, наприклад, з інформатики чи фізики, програмування чи біології.
 • ТРИВАЛІСТЬ.  6-12 місяців.
 • ПОЧАТОК. За графіком ВНЗ або мовної школи.
 • ПЕРЕВАГИ. Разом з англійською абітурієнт вдосконалить знання з декількох академічних дисциплін (здебільшого - 7 предметів з програми середньої канадської школи), отримає відповідний сертифікат (деякі заклади надають атестат про повну загальну середню освіту канадського зразка!) та гарантовано стане студентом — або цього ВНЗ, де проходять курси, або ВНЗ-партнера.

За умови успішного навчання абітурієнта звільнять від вступних тестів, а деякі виші готові на першому курсі ще й зарахувати кредити з тих дисциплін, які викладалися на курсах. (Про тести під час вступу в коледжі ми поговоримо окремо).

Радимо прочитати на нашому сайті! "Інструкція для абітурієнтів канадських вишів: стати студентом просто!"

Звичайно, поки підліток вчиться на підготовчих курсах, то встигає максимально адаптуватися й звикнути до особливостей канадської освіти, викладачі стають друзями, проблеми зі спілкуванням з людьми поруч залишаються в минулому.

До речі, якщо під час вступу на дипломну програму коледжі віддають перевагу студентам з просунутим рівнем англійської, на підготовчі курси беруть навіть якщо IELTS 4.5!

Важлива перевага підготовчих курсів: учні відвідують лекції на цікавих для них факультетах та вливаються у бурхливе студентське життя. Такий досвід дає можливість чітко визначитися з майбутньою професією та дипломною програмою!

НАВЧАННЯ В СЕРЕДНІЙ ШКОЛІ ЗРІВНЮЄ ШАНСИ З КАНАДЦЯМИ

Урок в канадській школі, вчителька та учніЩе один дієвий варіант підготовки до вступу в канадський ВНЗ — навчання в канадській школі. Розпочати заняття можна не лише з вересня: школи в Канаді приймають іноземних підлітків 5-6 разів на навчальний рік!

Іноземна молодь віком від 13 до 18 років може вчитися разом з канадськими учнями в будь-якій з середніх шкіл за однією програмою, а за необхідністю — додатково вчити англійську в класах ELL.

Школи в Канаді є державні, є приватні. Але всі вони мають сучасне обладнання та художні студії, кафетерій з гарячим харчуванням, комп'ютерні класи, бібліотеку, танцювальну студію, драматичну студію, наукові лабораторії, медіа та графічні лабораторії, спортивні майданчики та інші корисні доповнення.

Є школи, які розташовані на території університетських містечок. Це дозволяє учням познайомитися з життям університету, використовувати університетську бібліотеку, лабораторії.

Після успішного навчання в 12 класі школи випускник отримує канадський сертифікат про середню освіту та без зайвих роздумів стає студентом обраного ВНЗ. Адже під час навчання учні отримують професійні консультації та career planning (планування кар'єри) від академічного адвайзера, тому знають, чого хочуть від життя!

Перехід/переїзд на навчання в канадську школу в старших класах — це об'ємне та серйозне питання, яке потребує не лише фінансів, але й підготовки. До того ж, в кожного учня свої нюанси — від знання мови, терміну навчання та інших побажань. Тому пропонуємо поговорити про всі подробиці під час індивідуальних консультацій!

Який варіант вам підходить найбільше? Телефонуйте або пишіть! Освітні консультанти OWL-study допоможуть визначитися! Ми консультуємо БЕЗКОШТОВНО!

Звертайтеся! Ми маємо великий практичний досвід у підготовці до вступу в канадські ВНЗ!

 

Підготовчі курси в Канаді для старшокласників: початок - протягом року!
Підготовчі курси в Канаді для старшокласників: початок - протягом року!
Оцінка: 
Середнє: 5 (2 голосів)