+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Програма «Спеціаліст з обслуговування комп'ютерних мереж». Вступ у січні та вересні

Про переваги вищої освіти в коледжі від овл-стадіВідмінна можливість перетворити захоплення комп'ютерами на професію та спосіб заробляти пристойні гроші вже під час навчання в Канаді — це програма "Спеціаліст з обслуговування комп'ютерних мереж"! Щоб підготуватися до вступу, вам потрібно знати, що...

...це популярна програма, яку пропонує багато канадських коледжів для отримання вищої освіти після школи.

Головне - встигнути зареєструватися на вступ, тому що охочих більше, ніж місць в групах.

Це Дипломна програма (тобто після закінчення ви отримуєте повноцінний Диплом про вищу освіту, який визнається в різних країнах).

Можливість вступу: вересень та січень (лише в деяких закладах ще й травень). Зверніть увагу: документи на вступ необхідно подати за кілька місяців!

Термін навчання: 4 семестри (2 роки).

Спеціаліст з обслуговування комп'ютерних мереж - навчання в КанадіОпис програми

Програма Computer Systems Technician - це стабільна платформа для розвитку вашої кар'єри в ІТ-індустрії. В залежності від коледжу студенти отримують унікальні можливості! Наприклад, охоплюють всі чотири курси офіційної навчальної програми Cisco CCNA Routing & Switching. На додаток до CCNA студенти також будуть готові написати інші сертифікаційні іспити, які затребувані роботодавцями.

Ви зосередите свої навички на встановленні та налаштуванні комп'ютерних систем та мережевого обладнання. Дізнаєтеся про всі тонкощі роботи провідних операційних систем (Microsoft, UNIX), познайомитеся з установкою і налаштуванням web-серверів, серверів баз даних та поштових серверів, а також вивчите основи безпеки.

Наприклад, студенти вивчатимуть такі курси:

Основи web-розробки; Розробка бізнес-додатків; Основи маршрутизації та комутації; Основи UNIX; Установка і підтримка операційної системи; Налаштування Active Directory в Windows Servers; Управління web-сервером; Системне адміністрування UNIX.

Важливо знати, що провідні канадські коледжі-партнери OWL-study активно інвестують в сучасне мережеве, бездротове, радіочастотне, VoIP-обладнання та лабораторне обладнання, щоб всі учні отримували практичний досвід в установці та налаштуванні апаратного та програмного забезпечення, починаючи від невеликих офісів і закінчуючи корпоративними клієнтами.

Умови для вступу

Для вступу в канадський коледж за спеціальністю «Спеціаліст з обслуговування комп'ютерних мереж» абітурієнту необхідно підготувати такі документи:

 1. Спеціаліст з обслуговування комп'ютерних мереж - навчання в КанадіШкільний атестат про отримання повної середньої освіти (або диплом попереднього ВНЗ, якщо програма «Спеціаліст з обслуговування комп'ютерних мереж» буде другою освітою). Увага! Потрібні високі бали з математики та інформатики!;
 2. Заповнену аплікаційну форму конкретного навчального закладу;
 3. Сертифікат, який підтверджує знання іноземної мови - TOEFL (мінімум 80-90 балів) або IELTS (мінімум 6.0-6.5 балів).

Орієнтовна вартість навчання:

від $13 500 на рік (2 семестри), тобто близько $27 000 - $30 000 за 2 роки навчання.

Додатково сплачується (звертаємо увагу, що в кожному коледжі свої умови та ціни, до того ж, не забудьте помножити приведені цифри на 2 роки навчання!):

 • медична страховка - $400-$600 на навчальний рік;
 • підручники - $600-$1 200 на навчальний рік;
 • користування громадським транспортом - $1 500 на навчальний рік;
 • побічні збори (участь у студентському об'єднанні, заняття в фітнес-центрі та ін.) - $1 500 на навчальний рік;
 • проживання (гуртожиток, homestay) $800-$1 200 на місяць (загальна сума за проживання залежить від терміну перебування в Канаді).

Спеціаліст з обслуговування комп'ютерних мереж - навчання в КанадіГрошовий бонус від коледжу

У студентів, які мають високі оцінки в шкільному атестаті або демонструють успіхи в навчанні в коледжі, є шанс отримати стипендію або одразу після вступу, або вже під час навчання.

Також деякі коледжі надають студентам можливість проходити оплачувану практику!

 

Продовження навчання

Випускники можуть продовжити навчання за спеціальністю. Наприклад, перейти на третій рік програми Computer Systems Technology та отримати додатковий диплом протягом двох семестрів. Також можна продовжити навчання за напрямками:

 • Управління інформаційною безпекою;
 • Системна архітектура, мережа та безпека;
 • Комп'ютерні системи.

Крім того, студенти, які успішно завершили Програму, можуть претендувати на вступ на університетські програми за спрощеною процедурою.

Ви також можете застосувати знання, отримані для підготовки та тестування сертифікатів у CompTIA A+, Network+, Security+, Microsoft Certified Systems Administrator (MCSA).

Майбутня кар'єра та працевлаштування

Випускники зможуть забезпечувати технічну підтримку мережі в самих різних ситуаціях і галузях. Можливості працевлаштування існують і в компаніях, які надають послуги комп'ютерної підтримки іншим підприємствам, і в організаціях, що спеціалізуються на продажу та встановлення комп'ютерних систем і мереж. Випускники також можуть співпрацювати безпосередньо з бізнес-клієнтами, надавати послуги з навчання та постійну підтримку, щоб допомагати ефективно використовувати комп'ютерні програми.

Програма також готує студентів для складання іспитів, що ведуть до галузевої сертифікації в області мережевого адміністрування і підтримки.

Таким чином, канадські коледжі допомагають задовольнити вимоги IT-галузі, навчаючи експертів-техніків, які розуміють комп'ютерні мережі завдяки дворічній програмі "Спеціаліст з обслуговування комп'ютерних мереж".

Скористайтеся допомогою канадської громадської освітньої організації O.W.L. Open World Learning Society та станьте студентом коледжу! І вже через два роки отримайте міжнародний диплом, а потім повертайтеся в Україну або іммігруйте в Канаду через навчання! 

Додатково про умови вступу в канадські виші читайте тут!

За безкоштовними консультаціями звертайтеся до освітніх консультантів OWL-study! Обирайте офіс зі зручним місцем розташування та приходьте або телефонуйте!

Програма «Спеціаліст з обслуговування комп'ютерних мереж». Вступ у січні та вересні
Програма «Спеціаліст з обслуговування комп'ютерних мереж». Вступ у січні та вересні
Оцінка: 
Середнє: 5 (2 голосів)