+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Вища освіта в Канаді разом з Canadian College!

Міжнародні студенти віком 20+ дуже цінують цей приватний навчальний заклад у Ванкувері. Чому? Про це у київському офісі ОВЛ-стаді розповіла представниця коледжу Міла Луговська, директор з маркетингу Canadian College в Європі.

По-перше, коледж пропонує дійсно якісні мовні курси. Але привабливість не лише у якості викладання. Студенти цінують їх за синхронізацію з технічними інноваціями!

Ось один з прикладів. Англійську тут викладають за програмою Smrt English, яку розробили викладачі Canadian College. Перевага програми в тому, що усі важливі та цікаві завдання, всі матеріали є для студентів у відкритому доступі ще протягом року після закінчення курсів! Це відмінна можливість самостійно продовжувати навчання та підвищувати свій рівень!

Саме тому заняття рекомендують відвідувати зі своїм ноутом/планшетом (можна орендувати в коледжі): щоб с самого початку отримувати максимум користі, зберігаючи на гаджеті все, що є корисним для мовного прогресу.

ІНСТРУКЦІЯ: ЯК СТАТИ СТУДЕНТОМ КАНАДСЬКОГО ВНЗ. БЕЗКОШТОВНИЙ СУПРОВІД ВІД OWL-STUDY! + ВЕБІНАР

По-друге, (і це, згадуючи про запити наших клієнтів, найголовніше) коледж пропонує низку цікавих програм, які відкривають студентам можливість вдалого працевлаштування хоч під час навчання, хоч після закінчення ВНЗ!

Ці програми відповідають потребам ринку праці Ванкувера та включають елемент стажування — Co-Op.

- Перші два семестри ми надаємо студентам не лише професійні знання, а ще й вчимо, як підходити до питання працевлаштування — це включено в курс Business Communication. Його викладач Адам і є Co-Op менеджером. Адам дуже відповідально підходить до своєї роботи та не боїться пропонувати студентам сміливі рішення. Він може сказати: “Знаєш, ця позиція тобі не дуже підходить. Давай розширимо наш вибір: ось такі позиції будуть кращими для тебе”. Молодь прислуховується — і коледж має 98 відсотків працевлаштованих студентів! - розповідає Міла. - Насправді, у Ванкувері вистачає роботи, місто активно розвивається, економіка провінції росте. Тому наші студенти не мають проблем із працевлаштуванням.

Canadian College має як річні програми (видається Сертифікат, умови вступу - IELTS 5.0), так й повні дипломні (потрібен IELTS 5,5).

Сплачувати за навчання можна щосеместрово. Це зручно, бо є можливість заробити під час практики. Практику студенти шукають самі, але коледж надає підтримку в цьому питанні.

Нагадуємо, що працювати студенти в Канаді можуть не лише під час проходження оплачуваної практики: заробляти гроші можна й у вільний від навчання час (20 годин на тиждень), а також на канікулах (40 годин на тиждень).

Одна з найпопулярніших програм - International Business Management. Є річна сертифікатна програма (6 місяців навчання, 6 місяців роботи), є повна дипломна програма: два семестри навчання, 9 місяців оплачуваної практики (!!!) та ще 3 місяці навчання.

Цю програму часто обирають молоді українці, які вже мають ступень бакалавра, й використовують як стартовий майданчик для кар'єри в Канаді. Найчастіше випускники коледжу працевлаштовуються офіс-менеджерами (бо ця позиція дуже підходить для подальшої імміграції).

International Trade — теж класна програма, адже Ванкувер — велике портове місто, і випускники мають відмінні перспективи!

Цей навчальний курс, заснований на передовій практиці міжнародної торгівлі, пропонується у партнерстві з Forum for International Trade Training (FITT). Після закінчення можна податися на Certified International Trade Professional (CITP).

Перевага програми Hospitality Management в тому, що випускники можуть йти одразу на керівні посади.

Також попит має програма Information Technology: в Британській Колумбії зараз катастрофічно не вистачає таких спеціалістів. До того ж, їм дуже легко іммігрувати.

Проте ця програма не всім підходить, адже розрахована на більш-менш дорослих людей, хто вже має базові знання та досвід роботи.

Молоді студенти дуже люблять Social Media Marketing. Дійсно, вони отримують багато додаткових можливостей. Наприклад, вже під час оплачуваної практики студенти починають формувати своє портфоліо. А ще вони можуть працювати за сторонніми контрактами як фрілансери.

Вартість навчання у Canadian College становить 8-9 тисяч CAD на рік.

Оплачувати можна щосеместрово.

Під час проходження оплачуваної практики студент гроші за навчання не сплачує, а навпаки: заробляє.

Зручно починати навчання з січня. По травень ти вчишся, влітку працюєш-заробляєш, потім знову вчишся.

За більш детальною інформацією щодо вступу та навчання у Canadian College звертайтесь до представників ОВЛ-стаді!

Нагадуємо, що під час вступу в коледж ми надаємо послугу безкоштовного супроводу!

 

Вища освіта в Канаді разом з Canadian College!
Вища освіта в Канаді разом з Canadian College!
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)