+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

“Practical Nursing”: про навчання в Канаді на медсестру/медбрата та перспективи працевлаштування

Якщо ви любите медицину, хочете працювати в цій галузі та мрієте про можливість імміграції в Канаду - навчання в канадському виші на програмі “Practical Nursing” допоможе реалізувати всі ваші плани!

Про переваги вищої освіти в канадському коледжі від OWL-studyКрім абітурієнтів, які можуть вступити на програму після завершення школи, вона буде цікавою медичним працівникам з України та інших країн, котрі планують переїхати в Канаду. Бо значно легше отримати роботу після навчання, з канадським дипломом на руках, ніж витрачати час на підтвердження професійного рівня, отримання The National Nursing Assessment Service (NNAS). Цей процес тривалий, дорогий та не завжди успішний.

Тому більшість медсестер вирішує отримати канадську освіту та використовувати канадський диплом як перевагу під час працевлаштування в Канаді.

Дипломна програма “Practical Nursing”, яку пропонують майже всі канадські коледжі та деякі університети, є дуже популярною як серед канадських абітурієнтів, так й серед міжнародних. Тобто з підготовкою документів зволікати не треба: найкращий варіант - подаватися на вступ за півроку.

Можливість вступу: вересень, січень, травень (в деяких коледжах - лише вересень).

Термін навчання: від 3 до 6 семестрів (від 1.5 року до 3 років). Рекомендуємо обирати дворічні програми, щоб після завершення навчання не мати проблем із працевлаштуванням та продовженням перебування в Канаді!

Навчання на медсестру в КанадіОпис програми

Окрім теоретичних занять (Anatomy&Physiology, Mathematics for Practical Nurses, Health&Transitions, Practical Nursing Theory, Personal&Working Relationship, Nutrition for Life, Pharmacology, Healing & Episodic Health Challenges, Health Promotion), студенти активно займаються практикою. Працюють в лабораторіях, отримують багато практичних умінь під час клінічної практики в умовах надання невідкладної долікарської та довгострокової медичної допомоги під керівництвом кваліфікованого керівника. На завершення програми студенти практикуються вже у реабілітаційних та комплексних медичних закладах: це надає навички та знання, необхідні для того, щоб стати зареєстрованою медсестрою/медбратом, що практикує (RPN).

Канадські коледжі пропонують студентам заняття в найсучасніших лабораторіях біологічних досліджень, включаючи лабораторії клінічної симуляції, які забезпечують практичне навчання в контрольованому середовищі. Безперервне занурення в різні клінічні умови підвищує здатність студентів застосовувати знання в реальних ситуаціях. 

Умови для вступу на програму “Practical Nursing” (зверніть увагу, є спеціальні вимоги)!

Необхідно підготувати такі документи:

  1. Навчання за програмою “Practical Nursing” в КанадіШкільний атестат про отримання повної середньої освіти (або диплом попереднього ВНЗ). Потрібні високі бали з математики, біології, хімії;
  2. Заповнену аплікаційну форму конкретного навчального закладу;
  3. Сертифікат, отриманий протягом останніх 24 місяців, який підтверджує знання англійської мови - TOEFL (92) або IELTS (7.0);
  4. Заявку на депозит: для обробки вашої заявки потрібен депозит на суму 100 доларів США. Якщо ви не поступили, коледж цей збір не повертає.

! Також коледжі звертають увагу, що “студенти повинні бути відповідальними та емоційно зрілими особистостями, з інтересом та мотивацією ставитися до сестринської справи, повинні володіти тими особистими характеристиками, які дозволять їм співпрацювати з іншими людьми при наданні медичної допомоги”.

! Крім того, після вступу абітурієнту необхідно надати сертифікат про навчання на курсах зі стандартної медичної допомоги, довідку з поліції про відсутність проблем з законом (що абітурієнта не було засуджено за кримінальний злочин, пов'язаний з наркотичними речовинами), довідку про імунізацію.

Орієнтовна вартість:

$30 000-$35 000 за 2 роки навчання на програмі “Practical Nursing”.

Додатково сплачується (звертаємо увагу, що в кожному коледжі свої умови та ціни, до того ж, не забудьте помножити приведені цифри на 2 роки навчання!):

  • Студенти-медики в Канадімедична страховка - $400-$600 на навчальний рік;
  • підручники - $600-$1 200 на навчальний рік;
  • користування громадським транспортом - $1 500 на навчальний рік;
  • побічні збори (участь у студентському об'єднанні, заняття в фітнес-центрі та ін.) - $1 500 на навчальний рік;
  • проживання (гуртожиток, homestay) $800-$1 200 на місяць (загальна сума за проживання залежить від терміну перебування в Канаді).

Студенти-медики лікують свого першого пацієнтаСтипендія від коледжу

У студентів, які мають високі оцінки в шкільному атестаті або демонструють успіхи під час навчання в коледжі, є шанс отримати стипендію або одразу після вступу, або вже під час навчання.

Після закінчення

Після закінчення програми “Practical Nursing” студенти отримують кваліфікацію та складають іспит на реєстрацію в Канаді як медична сестра, що практикує. У разі успішного іспиту отримують право працювати в медичних закладах.

Також є можливість продовжити навчання: всі коледжі співпрацюють з профільними університетами, тож ви можете отримати ступень бакалавра або магістра. Можливостей для зростання дуже багато, але більшість випускників задоволена дипломом “Practical Nursing”, бо швидко знаходить роботу. Це стає можливим через те, що вже під час проходження практики кожний студент має відмінний шанс себе зарекомендувати та отримати вигідну пропозицію від тієї чи іншої клініки. Початкова зарплата в середньому становить $26 на годину. 

Скористайтеся допомогою канадської громадської освітньої організації O.W.L. Open World Learning Society та станьте студентом коледжу! І вже через два роки отримайте міжнародний диплом, а потім повертайтеся в Україну або іммігруйте в Канаду через навчання! 

Додатково про умови вступу в канадські виші читайте тут!

За безкоштовними консультаціями звертайтеся до освітніх консультантів OWL-study! Обирайте офіс зі зручним місцем розташування та приходьте або телефонуйте!

“Practical Nursing”: про навчання в Канаді на медсестру/медбрата та перспективи працевлаштування
“Practical Nursing”: про навчання в Канаді на медсестру/медбрата та перспективи працевлаштування
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)