Спеціальність «Бізнес. Бухгалтерський облік»: вступ у січні та травні 2019 року!

Про переваги вищої освіти в коледжі від овл-стадіВивчайте "Бухгалтерський облік" в Канаді та паралельно будуйте кар'єру!  Щоб підготуватися до вступу, вам потрібно знати, що...

«Бізнес. Бухгалтерський облік (Business - Accounting)» - популярна спеціальність, яку пропонують більшість канадських коледжів для отримання вищої освіти після школи.

Це Дипломна програма (тобто після закінчення ви отримуєте повноцінний Диплом про вищу освіту, який визнається в різних країнах).

Можливість вступу: вересень-січень-травень (зверніть увагу: документи на вступ необхідно подати за кілька місяців!)

Термін навчання: 4 семестри (2 роки).

Business Accounting logoОпис програми

Програма «Бізнес. Бухгалтерський облік (Business — Accounting)» надає комплексну бухгалтерську освіту з вивченням практичних навичок в галузі бухгалтерського обліку, оподаткування, підприємницького права, інформаційних систем та управління.

За час навчання студенти стають впевненими користувачами електронних таблиць, баз даних та будь-якого сучасного програмного забезпечення для бухгалтерів: Access, Excel, Quickbooks, SAGE 50 Accounting, SAGE Accpac Plus. А також отримують широкі бізнес-навички, включаючи такі, як управління людськими ресурсами, бізнес-листування, макроекономіка та фінанси.

Важливо, що викладачі в коледжах мають академічний досвід, глибокий предметний досвід та великий досвід бізнесу та менеджменту.

Успішні та зацікавлені студенти отримують можливість проходити оплачувану практику за спеціальністю на підприємствах, які є партнерами коледжів. В багатьох випадках студентам-бухгалтерам вдається офіційно працевлаштуватися вже під час навчання та заробляти гроші у вільний від навчання час.

Business Accounting in CanadaУмови для вступу

Для вступу в канадський коледж за спеціальністю «Бізнес. Бухгалтерський облік (Business — Accounting)» абітурієнту необхідно підготувати такі документи:

  1. Шкільний атестат про отримання повної середньої освіти (або диплом попереднього ВНЗ, якщо «Бухгалтерський облік» буде другою освітою);
  2. Заповнену аплікаційну форму конкретного навчального закладу;
  3. Сертифікат, який підтверджує знання іноземної мови - TOEFL (мінімум 80-90 балів) або IELTS (мінімум 5,5-6,5 балів).

Орієнтовна вартість навчання:

$14 500-$16 000 на рік (2 семестри), тобто близько $30 000 за 2 роки навчання.

Додатково сплачується (звертаємо увагу, що в кожному коледжі свої умови та ціни, до того ж, не забудьте помножити приведені цифри на 2 роки навчання!):

  • медична страховка - $400-$600 на навчальний рік;
  • підручники - $600-$1 200 на навчальний рік;
  • користування громадським транспортом - $1 500 на навчальний рік;
  • побічні збори (участь у студентському об'єднанні, заняття в фітнес-центрі та ін.) - $1 500 на навчальний рік;
  • проживання (гуртожиток, homestay) $800-$1 200 на місяць (загальна сума за проживання залежить від терміну перебування в Канаді).

Грошовий бонус від коледжу

У студентів, які мають високі оцінки в шкільному атестаті або демонструють успіхи в навчанні в коледжі, є шанс отримати стипендію або одразу після вступу, або вже під час навчання.

Також більшість коледжів надає учасникам програми «Бухгалтерський облік» проходити оплачувану практику!

Бухгалтерський облік в КанадіПродовження навчання

За бажанням студенти під час дворічної програми «Бухгалтерський облік» можуть перейти на трирічну бухгалтерську програму (в кожному коледжі є декілька варіантів) з більш серйозними кар'єрними перспективами.

Після завершення коледжу можна продовжити навчання в університетах-партнерах коледжів (як в Канаді, так і в інших країнах) без додаткових іспитів! І перейти одразу на третій курс чотирьохрічної бакалаврської програми.

Майбутня кар'єра

Отримання сертифікату

Випускники програми за бажанням мають шанс вступити в Асоціацію професійних бухгалтерів, стати власником Advanced Certificate in Accounting and Finance (ACAF) та, завдяки цьому, отримати престижну роботу.

Працевлаштування

Випускники готуються до кар'єри в широкому спектрі бізнес-сектора, включаючи виробництво, мерчендайзинг, сервісні організації, федеральні, провінційні та муніципальні державні установи, банки та інші фінансові установи. Випускники програми знаходять роботу за такими напрямками, як:

Аналітика рахунків, Кредиторська заборгованість та дебіторська заборгованість, Бухгалтер, Служби роботи з клієнтами.

Скористайтеся допомогою канадської громадської освітньої організації O.W.L. Open World Learning Society та станьте студентом коледжу! І вже через два роки отримайте міжнародний диплом, а потім повертайтеся в Україну або іммігруйте в Канаду через навчання! 

Додатково про умови вступу в канадські виші читайте тут!

За безкоштовними консультаціями звертайтеся до освітніх консультантів OWL-study!       Обирайте офіс зі зручним місцем розташування та приходьте або телефонуйте!

Пропонуємо подивитися відео про особистий досвід навчання та працевлаштування в Канаді за спеціальністю "Бухгалтерський облік" однієї зі студенток OWL-study - Уляни Батько!

Спеціальність «Бізнес. Бухгалтерський облік»: вступ у січні та травні 2019 року!
Спеціальність «Бізнес. Бухгалтерський облік»: вступ у січні та травні 2019 року!
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Коментарі відсутні