+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Вивчай "Бухгалтерський облік" в Канаді та паралельно будуй кар'єру!

Про переваги вищої освіти в коледжі від owl-study...Як правило, студентам-бухгалтерам вдається офіційно працевлаштуватися вже під час навчання та заробляти пристойні гроші. Погодьтеся, це серйозна перевага на користь програми "Бізнес. Бухгалтерський облік (Business - Accounting)" в Канаді.

Програму з бухгалтерського обліку пропонує більшість канадських ВНЗ — як для випускників шкіл, так й для людей з освітою, які хочуть покращити свої знання або отримати другу спеціальність.

Це Дипломна програма. Всього за два роки навчання ви отримуєте повноцінний диплом про вищу освіту, який визнається в різних країнах! А потім можете повернутися в Україну або продовжити жити й працювати в Канаді та іммігрувати через навчання.

Можливість вступу: вересень-січень-травень (документи на вступ необхідно подати за кілька місяців!)

Термін навчання: 4 семестри (2 роки). 

Business Accounting logoОпис програми

Програма «Бізнес. Бухгалтерський облік (Business — Accounting)» надає комплексну бухгалтерську освіту з вивченням практичних навичок в галузі бухгалтерського обліку, оподаткування, підприємницького права, інформаційних систем та управління.

Успішні студенти проходять оплачувану практику на підприємствах, які є партнерами коледжів.

За час навчання студенти стають впевненими користувачами електронних таблиць, баз даних та будь-якого сучасного програмного забезпечення для бухгалтерів: Access, Excel, Quickbooks, SAGE 50 Accounting, SAGE Accpac Plus. А також отримують широкі бізнес-навички, включаючи такі, як управління людськими ресурсами, бізнес-листування, макроекономіка та фінанси.

Важливо, що викладачі в коледжах мають не тільки академічний досвід, а ще й великий практичний досвід бізнесу та менеджменту!

Business Accounting in CanadaУмови для вступу

Для вступу за програмою «Business-Accounting» в канадський коледж ми разом з вами (нагадуємо, що OWL-study надає абітурієнтам безкоштовний супровід під час вступу до канадських ВНЗ) підготуємо такі документи: 

 1. Шкільний атестат про отримання повної середньої освіти (або диплом попереднього ВНЗ, якщо «Бухгалтерський облік» буде другою освітою);
 2. Заповнену аплікаційну форму конкретного навчального закладу;
 3. Сертифікат, який підтверджує знання іноземної мови - TOEFL (мінімум 80-90 балів) або IELTS (мінімум 5,5-6,5 балів).
 4. Деякі виші проводять додаткове тестування, але це нескладна процедура і ми повідомимо вас про неї заздалегідь.

Орієнтовна вартість навчання в коледжі:

$14 500-$16 000 на рік (2 семестри), тобто близько $30 000 за 2 роки навчання.

Додатково сплачується (в кожному виші свої умови та ціни, до того ж, не забудьте помножити ці цифри на 2 роки навчання!):

 • медична страховка - $400-$600 на навчальний рік;
 • підручники - $600-$1 200 на навчальний рік;
 • користування громадським транспортом - $1 500 на навчальний рік;
 • побічні збори (участь у студентському об'єднанні, заняття в фітнес-центрі та ін.) - $1 500 на навчальний рік;
 • проживання (гуртожиток, homestay) $800-$1 200 на місяць (загальна сума за проживання залежить від терміну перебування в Канаді).

Грошовий бонус від коледжу

У студентів, які мають високі оцінки в шкільному атестаті або демонструють успіхи в навчанні в коледжі, є шанс отримати стипендію або одразу після вступу, або вже під час навчання. 

Радимо прочитати: "Стипендії та гранти для іноземних студентів в Канаді: хто та за що їх отримує?"

Бухгалтерський облік в КанадіПродовження навчання

За бажанням студенти під час дворічної програми «Бухгалтерський облік» можуть перейти на трирічну бухгалтерську програму (в кожному коледжі є декілька варіантів) з більш серйозними кар'єрними перспективами.

Після коледжу можна продовжити навчання в університетах-партнерах (як в Канаді, так і в інших країнах) без додаткових іспитів! І перейти одразу на третій курс чотирьохрічної бакалаврської програми.

Майбутня кар'єра

Отримання сертифікату

Випускники програми можуть вступити в Асоціацію професійних бухгалтерів, стати власником Advanced Certificate in Accounting and Finance (ACAF) та, завдяки цьому, отримати престижну роботу.

Працевлаштування

Випускники готуються до кар'єри в широкому спектрі бізнес-сектора, включаючи виробництво, мерчендайзинг, сервісні організації, федеральні, провінційні та муніципальні державні установи, банки та інші фінансові установи. І знаходять роботу за такими напрямками, як:

 • Аналітика рахунків; 
 • Кредиторська заборгованість та дебіторська заборгованість; 
 • Бухгалтер; 
 • Служба роботи з клієнтами.

Додатково про умови вступу в канадські виші читайте тут!

За безкоштовними консультаціями звертайтеся до представників OWL-study в Україні, Канаді та Казахстані! 

Відео про особистий досвід навчання та працевлаштування в Канаді за спеціальністю "Бухгалтерський облік" студентки OWL-study Уляни Батько!

Вивчай "Бухгалтерський облік" в Канаді та паралельно будуй кар'єру!
Вивчай "Бухгалтерський облік" в Канаді та паралельно будуй кар'єру!
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)