+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Вища освіта

Дипломи канадських вузів визнають в усіх країнах світу, а випускників з радістю приймають на роботу провідні компанії Європи та США!

Гортай, щоб подивитися перелік вишів-партнерів OWL!

  • Каталог
  • Фільтр

Канадський диплом - гарантія успішного майбутнього!

Українські студенти в канадському вишіВищу освіту ви можете отримати де завгодно: хоч в рідній країні, хоч в будь-якій закордонній державі. Компанія OWL рекомендує звернути увагу на можливість закінчити канадський виш - і не тільки заради престижного диплома, який володіє майже магічними властивостями. Вища освіта в Канаді має ряд важливих переваг, через які канадські виші є привабливими як для старшокласників, так й для людей, які вже мають вищу освіту, але бажають підвищити якість своїх знань - заради престижної роботи або можливості імміграції.

Якість освіти

Це найголовніший аргумент. Перш за все, дипломи канадських вишів визнають в усіх країнах світу, а випускників без зайвих питань приймають на роботу провідні компанії Європи та США. Це означає, що перед власником канадського диплома відкриваються всі двері та кордони! Ця думка підтверджується тим фактом, що вже кілька десятиліть щорічно вчитися в Канаду приїжджає кілька тисяч людей з усього світу! Значить, в цьому є сенс :-)

Крім високого рівня знань, якими активно та з любов'ю діляться професійні викладачі, в канадських вишах вас вразить й незвичайно розвинена інфраструктура. Лабораторії, обладнання, технічне оснащення - все суперсучасне, високоякісне та... дуже дороге. Використовувати досягнення технічного прогресу під час виконання практичних завдань - одне задоволення!

Доступність для кожного

Доступність - в сенсі різноманітності вишів, їх широкої спеціалізації, розташування як в популярних провінціях, так і в тих, які тільки розвиваються. Тобто завжди можна знайти цікавий вам виш за порівняно невелику платню. Так, канадська освіта - платна. Але ціни тут нижчі, ніж в аналогічних навчальних закладах інших країн, які, як й Канада, займають високе місце в рейтингу за рівнем життя.

До речі, про гроші. Канадська система освіти цінує активних та відповідальних студентів, надаючи їм кілька можливостей зменшити витрати на навчання. Розумні та цілеспрямовані люди можуть скористатися шансом й отримати стипендію або виграти грант. У деяких випадках сума стипендії покриває всю вартість навчання. Такий шанс випадає не кожному, але все ж він є.

Оплачувана практика

Багато студентів в канадських вишах високо оцінюють великий обсяг практичних занять під час навчання. По-перше, такий підхід допомагає простіше та швидше засвоїти знання, а, по-друге, практика часто буває оплачуваною! Завдяки практиці міжнародні студенти отримують деяку фінансову підтримку, а також реальний досвід роботи, можливість придбати корисні знайомства та контакти, які дуже знадобляться для працевлаштування в Канаді після закінчення вишу! Адже більшість іноземних студентів за час навчання настільки звикають до життя в Країні Кленового Листа, що не хочуть їхати звідси. І залишаються ще на 2-3 роки просто попрацювати (це дозволено законом), або ж починають процес імміграції (це також реально та законно).

Ще про гроші: у вільний від навчання час в канадських вишах студентам офіційно дозволено підробляти.

Імміграція через навчання

Студенти вишів вчаться як мінімум два роки. І автоматично отримують відмінні шанси на ПМП в Канаді. Тобто, якщо країна вам сподобається - після закінчення вишу ви зможете тут залишитися, скориставшись найнадійнішим способом переїзду в Канаду - імміграцією через навчання. Між іншим, серед студентів OWL є лише кілька людей, які після навчання в Країні Кленового Листа захотіли повернутися додому. Решта випускники щасливі в Канаді!

Шановні клієнти! Нижче на сторінці ви бачите перелік вишів-партнерів, які пропонують міжнародним студентам відмінні умови для навчання! Крім того, ми співпрацюємо і з іншими коледжами/університетами. Тому, якщо хочете вчитися в Канаді - телефонуйте менеджерам OWL: ми допоможемо вам зробити мрію про канадську вищу освіту реальністю!