Про нас

Щороку сотні тисяч міжнародних студентів зі всього світу приїздять в країну кленового листка, країну з найбільш якісними освітніми програмами, а команда канадської освітньої громадської організації O.W.L. Open World Learning Society допомагає всім бажаючим реалізувати мрії та плани, пов’язані з отриманням освіти в Канаді. Це і можливості навчання в середній школі, і навчання в канадських вузах, а також покращення рівня академічної англійської мови з метою вступу до вузу чи то просто вдосконалення професійної англійської з метою розширення  свого бізнесу. Працівники та волонтери O.W.L. мали змогу навчатися і працювати в різних країнах світу і саме наш досвід є надзвичайно корисним в процесі академічного консалтингу. Ми надаємо безкоштовні консультаціїї та підбираємо програми навчання згідно потреб ринку праці, адже міжнародні студенти, отримавши право на навчання, отримують автоматично і право на роботу, а це допомагає здобути унікальний професійний досвід в Канаді.

Наша діяльність також спрямована на підтримку благодійних освітніх проектів і це саме те, що дозволяє нам зробити свій внесок у створення можливостей для тих, хто за браком коштів немає доступу до високо-якісного освітнього продукту. А це створення і стипендіального фонду і підтримка дітей та дорослих з обмеженими можливостями в реалізаціїї  освітніх цілей.

Ми переконані, що саме через освіту можна змінювати на краще, як свій внутрішній світ, так і світ довкола нас.

Дякуємо, що завітали на наш сайт! Ми будемо раді допомогти вам перетворити вашу мрію в реальність. Звертайтесь за порадою до мудрої СОВИ!