+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ
Відгук студентки ОВЛ-стаді Юлі Кравчук про мовні курси в Канаді

Вчити англійську в Канаді допомагали навіть хост батьки!

Розташування:

5

Всім привіт :-)  Я — Юля зі Львова. Я давно мріяла відвідати далеку, незвідану Канаду. І ось батьки надали мені таку можливість — поїхати на курси англійської в школу ILAC, Торонто! Організатором подорожі виступила канадсько-українська компанія OWL-study, яка, як я тепер знаю, влаштовує найкращі поїздки дітей за кордон за програмою "Навчання + відпочинок"!

Вітання для студентки Юля Кравчук від ОВЛ-стаді, освіта в КанадіСтудентка OWL-study на Ніагарському водоспаді, ТоронтоСтудентка Юля Кравчук з викладачем мовних курсів в Торонто, ILAC

Отже, три незабутні тижні мого літа-2019 пройшли в Торонто! Ми багато гуляли містом, були на Ніагарі (це просто дивовижно!), відвідали Toronto Island, Canada’s Wonderland, Chinatown та інші райони Торонто, були у музеях, на вечірках, виставках — і все це лише частина фантастичних моментів з моєю групою!

Своє 16-річчя я провела дуже-дуже-дуже класно в Торонто, мої друзі та вся наша група здивували мене подарунками, які я просто не очікувала побачити! Це було дуже мило і круто!

      ЩОДЕННИК     ЛІТНІХ     КАНІКУЛ    В     КАНАДІ-2019     ТУТ!      

Звичайно, за час подорожі ми всі непогано покращили англійську. Коли ти 24/7 знаходишся в англомовному оточенні, то вже легше знаходити потрібні слова. Ольга Руденко, представник ОВЛ-стаді в Луцьку, зі студентками в Канаді Я була задоволена уроками та вчителями: усі заняття англійською пролітали дуже швидко, адже викладачі використовували різні методи: ігри, дебати, дискусії. Ми могли їсти та говорити на уроках, що додавало більше радості.

В Канаді ми жили в хост сім’ях. Це був мій незабутній досвід перед поїздкою в Америку за програмою для майбутніх лідерів FLEX. Коли три тижні живеш з іншою родиною, то потім легко знаходиш спільну мову з будь-ким. Мені дуже пощастило: мої хост батьки були дуже привітні та класні: часто допомагали мені й багато говорили зі мною англійською.

Я вдячна всій команді OWL-study, моїй класній групі, батькам за такі круті три тижні мого літа, які я ніколи не забуду!

Окреме Дякую Ользі Руденко, яка була керівником нашої групи в Торонто, за все: за шикарні поїздки містом та поза ним, прогулянки й за можливість поговорити про все на світі!

Можливість, яку мені дали батьки, безцінна! А завдяки OWL-study я закохалась в Канаду!