+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ
Студент OWL Олег Кузьменко під час мовних курсів у Ванкувері

Онук повернувся з Ванкувера з іншим світоглядом!

Розташування:

5

Відгук бабусі студента OWL про освітню подорож у Ванкувер: онук отримав чудовий стимул для того, щоб здобути цікаву професію саме в Канаді!

Студент OWL Олег Кузьменко з бабусеюКожна освітня подорож в Канаду - це велика подія не тільки для самого студента, а ще й для усієї його родини, яка радіє, хвилюється та чекає на повернення. Тому, крім відгуків щасливих учасників програм від OWL, ми отримуємо листи від їх рідних. Вони мають свій погляд на те, як все відбувається, і це може бути цікаво іншим мамам й татам, бабусям та дідусям, які тільки готуються відправити свого нащадка здобувати освіту в такій далекій, але прекрасній Канаді!

Пані Марія, бабуся нашого студента
Олега Кузьменка, має таке враження від подорожі онука:

- Олег дуже хотів поїхати за кордон, подивитись якусь країну. Завдяки раптовому знайомству ми дізналися про OWL та програму навчання в англомовних школах в Канаді. І минулого літа Олег відправився на шість місяців у Ванкувер покращувати англійську. Хочу сказати, що онук повернувся з іншим світоглядом!

Ванкувер, український студент роздивляється місто з висотиУ Ванкувері дітям створили всі належні умови для поєднання приємного з корисним: навчання, екскурсії, відпочинок, заняття спортом, відвідування церкви, проживання в сім’ях, недільні велопрогулянки, пікніки та, звичайно, англійська мова. Враження незабутні!

Все настільки сподобалось, що Олег закохався в Канаду!!! Школа, вчителі, підхід до кожного учня, сім’я, природа, відношення людей та все інше настільки його захопило, що онук хоче в майбутньому там навчатися. Тому зараз приділяє більше уваги вивченню англійської мови, бо отримав чудовий стимул для того, щоб здобути цікаву професію саме в Канаді.

Олег не може надякуватися за те, що рідні дали йому таку можливість, як він каже, побачити світ.

Чарівна природа Канади

Дуже дякую нашим організаторам та помічникам у цьому питанні: Світлані Комінко, Тамілі Карпик, Світлані Іванюк, сім’ї Оксани Соляр, яку Олег називає Канадською Мамою. Заради таких вражень дитини варто хоч раз поїхати.

Як бабуся я дуже хвилювалася перед його поїздкою, вважаючи його не дуже самостійним. Зараз впевнено можу сказати: навчання в англомовній школі в Канаді однозначно змінює наших дітей на краще!

Дякую всім за вашу працю та допомогу!

Найцікавіші подробиці про пригоди учасників мовної програми з вивчення англійської в Канаді-2017 читайте в нашому онлайн-щоденнику! 

Поїхали в Канаду з OWL: вчити іноземну мову, досліджувати країну кленового листа, відпочивати, готуватися до вступу в коледж або університет, іммігрувати через освіту. Це все реально! Зателефонуйте та дізнайтеся, з чого почати вашу освітню подорож в прекрасну Канаду!