+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ
Студенти OWL вчать англійську мову в Канаді

Ванкувер приголомшив комбінацією природи та хмарочосів

Розташування:

5

Олександр Хабайлюк, переможець конкурсу «Видатні українці Канади» та учасник літньої мовної програми з вивчення англійської в Ванкувері-2017

Студент OWL Олександр Хабайлюк на параді на честь Дня Канади, Ванкувер- Свій відгук про навчання в Канаді я почну зі слів захоплення людьми, яких об'єднує зі мною спільне коріння - це канадські українці. Вони - моє перше враження, оскільки зустріли мене в аеропорті з пончиками та подарунковою картою. Після цього відразу ж посадили в машину та повезли по рівних дорогах показувати нічний Ванкувер... Це був розрив кордонів та водночас початок Ванкуверської казки!

Наступним приголомшливим відкриттям стала комбінація природи та хмарочосів. Це просто неможливо передати словами. Я, як майбутній архітектор, був вражений, наскільки будівлі можуть гармонійно вписуватися в природне середовище та зовсім не навантажувати його. Загалом - багато скла, легкості та естетичного задоволення.

Студенти OWL на занятті англійською мовою, Ванкувер, КанадаУкраїнські студенти OWL на березі океану, Канада

 

 

 

 

 

 

 

Я приїхав сюди не тільки милуватися природою, але й вдосконалювати англійську мову. Система - інша! Після одного із занять я підійшов до викладачки та сказав, що вона робить все зовсім по-іншому, не так, як в Україні. Ми завжди усміхалися та слухали один одного, працювали в команді, йшли в ногу з часом (використовували тільки мультимедіа, сучасні пісні, обговорювали актуальні на цей час теми). Викладач не критикував, а коригував. Я вчився й отримував задоволення. Можна подумати, що пощастило з викладачем?! Я змінив курс - і, відповідно, змінився викладач. Коли я зайшов до нього на перший урок, то він зламав ще більше стереотипів, сформованих в Україні. Він сидів в кепці. Він розпитував про нас та нашу країну, а також про наші очікування та сподівання. Нас не критикували, нас намагалися навчити.

Студент OWL Олександр Хабайлюк на байдарці, насолоджується відпочинком в КанадіЦей місяць став переломним в моєму житті. Я побачив, як буває по-іншому. Я дізнався про українську діаспору, яка створила себе і зараз здатна допомагати українській молоді - це приклад того, що можна змінити все. Потрібно тільки велике бажання та згуртованість. Ситуація зародження української діаспори мені нагадує зародження нової нації в теперішній Україні. У нас зараз складне економічне становище, але чи була легко їм, першим емігрантам?

...Так хто ж такі канадські українці? Це люди, які не втратили своєї здатності допомагати. Які об'єдналися завдяки складним обставинам, змінили своє життя та погляди на нього, але у серці залишилися щирими, наповненими народною піснею та танцем українцями.

Найцікавіші подробиці про пригоди учасників мовної програми з вивчення англійської в Канаді-2017 читайте в нашому онлайн-щоденнику

Поїхали в Канаду з OWL: вчити іноземну мову, досліджувати країну кленового листа, відпочивати, готуватися до вступу в коледж або університет, іммігрувати через освіту. Це все реально! Зателефонуйте та дізнайтеся, з чого почати вашу освітню подорож в прекрасну Канаду!