+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ
Студент OWL Дмитро Березницький під час навчання в Канаді

Канада показала адекватне суспільство

Розташування:

5

Дмитро Березницький, переможець конкурсу «Видатні українці Канади» та учасник літньої мовної програми з вивчення англійської в Ванкувері-2017

Група українських студентів в Британській Колумбії, Канада- Перебування в Канаді стало одним з найкращих періодів мого життя. Всього за один місяць надзвичайно змінився мій погляд на світ, на рідну Україну. До того ж, зараз в мене з'явився той необхідний досвід, що дає основу для глибокого переосмислення життя, для висловлення думок про свою власну країну.

Найбільше мене вразила культура відпочинку канадців. Перебуваючи в Канаді, бачиш, що збудувати суспільство, яке полюбляє активно відпочивати, проводити час на природі - реально.

Дмитро Березницький та інші студенти OWL під час прогулянки в океані, КанадаУкраїнська діаспора в Канаді завжди радо зустрічає студентів

Легко помітити, що все у Ванкувері пристосовано для активного способу життя: велосипедні доріжки, пляжі, парки. Я на власному досвіді пересвідчився, що у вихідні неможливо припаркувати машину у зонах відпочинку на природі. А про що це говорить? Про те, що кожний замість того, щоб сидіти перед телевізором, їде на природу: до озер, у гори, до затоки, до водоспадів. І головне - дорослі їдуть не самі, а з малими дітьми, які ще не навчилися говорити, але їхні маленькі очі вже вбирають усю блакить рідної країни, снігові шапки незчисленних гір та прохолоду рідних рік. І як, скажіть, після цього канадці не будуть шанувати рідних просторів?

Студент OWL Дмитро Березницький вчить англійську мову в КанадіА ще просто неймовірна річ, що попри численні потоки туристів, жителів країни, ніде не видно сміття. Скажете культура, сміттєві урни, чи нагляд поліції? Так, дійсно саме ці речі й поєднанні у цій країні. Протягом багатьох днів, проведених на природі, я жодного разу не побачив, щоб сміття залишали будь-де! Після себе всі прибирають, бо розуміють, що берегти природу - це важливо, й тому, що це звичайні правила функціонування адекватного суспільства.

Тож мій висновок такий: треба брати приклад з канадців та вчити українців цінувати рідну природу!

Найцікавіші подробиці про пригоди учасників мовної програми з вивчення англійської в Канаді-2017 читайте в нашому онлайн-щоденнику

Поїхали в Канаду з OWL: вчити іноземну мову, досліджувати країну кленового листа, відпочивати, готуватися до вступу в коледж або університет, іммігрувати через освіту. Це все реально! Зателефонуйте та дізнайтеся, з чого почати вашу освітню подорож в прекрасну Канаду!