+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ
Студент OWL Костянтин Пономарьов під час навчання в Канаді в залі суду

Канада перевернула мою свідомість й дала зрозуміти: все найцікавіше тільки починається!

Розташування:

5

Костянтин Пономарьов, фіналіст конкурсу «Видатні українці Канади» та учасник літньої мовної програми з вивчення англійської в Канаді-2017

Українські студенти на канадському радіо- ... Лише зараз, повернувшись в Україну, я починаю переосмислювати все те, що трапилося зі мною за місяць перебування у Ванкувері. Точно можу сказати, що це місто стало моїм каталізатором, надало мені грандіозний досвід, спровокувало в мені переворот. Як це сталося? У Ванкувера багато способів! Один з них - природа та навколишні краєвиди. Що правда, високі хмарочоси, незвичайні водоспади, чарівні ліси - це все прекрасно, але далеко не головне, про що варто розповісти. Головна цінність Ванкувера - люди.

Кожен учасник поїздки, фіналіст конкурсу «Видатні українці Канади», провів місяць в чудових сім'ях канадських українців, які безоплатно прийняли нас та по-родинному дбали весь цей час.

Мені пощастило познайомитися з сім'єю Алекса та Марини Сербиненко - емігрантами з мого рідного Донецька. Я шалено вдячний їм за всю ту підтримку та доброту, яку отримав. Повірте, щирі розмови на кухні за північ, спільні походи в гори та прогулянки на велосипедах вплинули на мене не менш, ніж атмосфера Британської Колумбії в цілому, та змусили повністю переглянути мої пріоритети!

Студент OWL Костянтин Пономарьов відправився в Канаду вчити англійську

Український студент Костянтин Пономарьов влаштував у Ванкувері концерт на піаніно просто неба!

 

 

 

 

 

 

 

 

За місяць перебування в країні кленового листа я познайомився і з багатьма іншими українцями. І практично кожен український канадець став для мене справжнім відкриттям та прикладом.

Між іншим, багатьох наших земляків в Канаді об'єднує одна гірка обставина: у своїй рідній країні вони відчували себе непотрібними, без перспектив та надій. Саме тому ці талановиті та обдаровані люди одного разу вирішили емігрувати в Канаду, де отримали підтримку та можливість жити гідно. Ось так зовсім чужа й далека країна стала для них другою домівкою, мачухою, яка поважає та любить кожного свого громадянина, і намагається надавати кращі умови для самореалізації.

Поспілкувавшись з представниками української діаспори, у мене склалося враження, що любити Україну набагато легше, коли живеш в Канаді. І що, як не парадоксально це звучить, у багатьох волонтерів виходить приносити набагато більше користі Україні, перебуваючи за тисячі кілометрів від неї, на іншому континенті. Думаю, пояснити даний феномен можна, якщо порівняти рівень життя й добробуту Канади та України.

Українським студентам завжди допомагає українська діаспора!Пояснити можна, але от прийняти... Мені, як українцю, прикро визнавати той факт, що моя країна з усіма своїми ресурсами, географічним положенням, грандіозним потенціалом для розвитку використовується можновладцями лише для власного збагачення. Ніхто з них не покладає на себе відповідальність ні за Україну в цілому, ні за майбутнє нового покоління.

Поїздка в Канаду підштовхнула мене до думки, що врятувати ситуацію в нашій країні може те саме наступне покоління, до якого належу я та всі інші учасники конкурсу від OWL. І що завдяки підтримці української діаспори та просто небайдужих людей в Канаді, нам, новій хвилі української молоді, буде набагато легше подолати ті труднощі, які чекають нас попереду!

Ось те найголовніше, що дав Ванкувер: він раз та назавжди перевернув життя дванадцяти молодих людей з України, включно зі мною, розділив нашу історію життя на дві частини. І найцікавіша починається прямо зараз!

Найцікавіші подробиці про пригоди учасників мовної програми з вивчення англійської в Канаді-2017 читайте в нашому онлайн-щоденнику! 

Поїхали в Канаду з OWL: вчити іноземну мову, досліджувати країну кленового листа, відпочивати, готуватися до вступу в коледж або університет, іммігрувати через освіту. Це все реально! Зателефонуйте та дізнайтеся, з чого почати вашу освітню подорож в прекрасну Канаду!