+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ
Студент OWL Любомир Харович на прогулянці в Тихому океані біля Ванкувера

Ванкувер – місто, що надихає!

Розташування:

5

Любомир Харович, переможець конкурсу «Видатні українці Канади» та учасник літньої мовної програми з вивчення англійської у Ванкувері-2017

Українські студенти в Ванкувері-2017 на вечірці- Мабуть, ви вже знаєте, що Ванкувер вважається одним з найкращих міст для життя у світі. Тож завдяки конкурсу «Видатні Українці Канади» від організації Open World Learning я зміг в цьому переконатися. Після історій у Монреалі з нашою групою я зрозумів, що вже почався мій «adventure time»! (подробиці читайте тут)

Протягом шести тижнів у Ванкувері я мав великий та цікавий досвід. В Канаді найбільше мені запам’яталися люди, природа та українська діаспора. Канадці проводять активний спосіб життя. Займаються різними видами спорту: каякінг, каное, теніс, баскетбол, волейбол… Звичайно, я думаю, що кожен канадець полюбляє грати бейсбол :-)

Канадці веселі, відкриті, мені було приємно з ними спілкуватися. Вони люблять поговорити - і це класно.

У Ванкувері мешкають представники самих різних національностей. Більшість з них - азіати. Прилетівши до Ванкувера, я почав сумніватися в тому що я в Канаді, а не десь в Китаї). Але це досвід.

Українські студенти в Ванкувері-2017Українські студенти в Ванкувері закінчили мовну школу та отримали дипломи

Тут проходить багато різних національних фестивалів, де кожна країна показує себе як найкраще. Для мене важливим моментом у житті стала зустріч з українською діаспорою Ванкувера. Я побачив, як українська молодь хоч за тисячі кілометри від України продовжує зберігати й плекати українську мову та культуру. Я був вражений, побачивши, наскільки велика українська діаспора. Мені приємно те, що молодь гідно представляє українську культуру світові!

Студент OWL  з України Любомир Харович в КанадіКанада дуже красива на природу: таємничі гори, чисті озера, тихі ліси, мальовничі краєвиди, парки. Це так красиво! Я часто, замислюючись, себе питав: чи це реальність? Канадці дуже бережуть природу. У Ванкувері можна побачити багато садів на будинках, алей.

Сподіваюся, що скоро знову відвідаю Канаду. Я дуже дякую всім, особливо організації «Open World Learning», за чудовий час в Канаді!

Найцікавіші подробиці про пригоди учасників мовної програми з вивчення англійської в Канаді-2017 читайте в нашому онлайн-щоденнику! 

Поїхали в Канаду з OWL: вчити іноземну мову, досліджувати країну кленового листа, відпочивати, готуватися до вступу в коледж або університет, іммігрувати через освіту. Це все реально! Зателефонуйте та дізнайтеся, з чого почати вашу освітню подорож в прекрасну Канаду!