+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ

Ванкувер вражав мене щодня! І це було надзвичайно!

Розташування:

5

Привіт! Мене звати Владислав Ковальов, я з Хмельницького.

Моя перша поїздка в Канаду відбулася у 15 років — влітку 2019 року. Взагалі це була ідея батьків, але мені вона дуже сподобалася!)) І я відчував себе щасливим під час усієї подорожі!

Гастаун, Ванкувер, годинник, студентиПро Канаду я знав не дуже багато, тому трохи готувався до знайомства: дивився відео, намагався відчути країну та людей на відстані)

Ванкувер зустрів нас... Двома словами й не скажеш! Все було зовсім не таким як я звик, тому це було надзвичайно.

А ще з перших годин поряд були приємні люди, наприклад, моя хост родина з Філіппін.

Вчителі у мовній школі (я був у VGC — це класна школа з новітнім обладнанням та сучасними поглядами на освітній процес) теж сподобалися: вони спілкувалися з нами, як з друзями. І це дуже допомагало під час навчання.

Домашніх завдань задавали небагато, виконувати їх було не дуже складно, звісно, якщо мати бажання) А бажання було, адже відчуття, що англійська дійсно покращується, зміцнювалося щодня! Я і так знав англійську, міг спілкуватися, наприклад, в магазині чи в кафе. Але заняття значно підвищили рівень — я взагалі почав себе спокійно відчувати серед іноземців!

3 питання, про які найбільше хвилюються батьки:

  1. Зв'язок. Підтримувати зв'язок з Україною можна без проблем. Ми з батьками користувалися Skype, WhatsApp, Viber — вони були за мене спокійні.
  2. Транспорт. Я пересувався містом як з друзями, так і самостійно. Складного немає зовсім нічого! Після 2-3 поїздок запам’ятовуєш станції. Крім того, навкруги є люди, які можуть допомогти. А ще можна користуватися картами.
  3. Їжа. Було багато нових страв, але все було смачно!

_________________________

У Ванкувері мене найбільше вразила архітектура... Та ні — все місто загалом! І люди. Канадці дуже добрі, завжди за все дякують та перепрошують.

Завдяки усім цим факторам поїздка в Канаду стала для мене досить вагомим внеском в життя! Я дуже багато отримав, моя англійська дійсно покращилася! І взагалі, я настільки захопився Канадою, що планую отримувати тут вищу освіту!

_________________________

ОВЛ-стаді запрошує в Канаду і Тебе! Покажи нашу пропозицію батькам та долучайся до групи!

     ГРУПОВА ПОДОРОЖ В КАНАДУ-2020 З ТВОГО МІСТА!   ІНТЕНСИВНА АНГЛІЙСЬКА + КРУТИЙ ВІДПОЧИНОК!