+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ
Студентка OWL-study Анастасія Камінська під час мовної програми у Ванкувері

Ванкувер: тут немає бар'єрів у спілкуванні

Розташування:

5

Анастасія Камінська, переможниця конкурсу «Видатні українці Канади» та учасниця літньої мовної програми з вивчення англійської в Ванкувері-2017

Студентка OWL Анастасія Камінська під час Дня Канади у Ванкувері

- Коли я ще тільки пакувала валізи до Канади, то не мала чіткого уявлення про те, куди я їду. Чужа країна, невідоме середовище, менталітет, що відрізняється від нашого. Це захоплювало та лякало водночас.

Як тільки наша дружня компанія фіналістів зійшла з літака — почала роздивлятися навколо: все було для нас новим, незвичним... Але таким гостинним!

Студентка OWL Анастасія Камінська під час мовної програми на озері Альта

І це те, що мене тішить найбільше. Саме завдяки привітності та приязності канадців я відчувала себе по-домашньому комфортно. Як і вдома, так і в Канаді я можу бути певна: якщо опинюся сам на сам із великим містом, завжди є люди, які простягнуть руку допомоги. І так було безліч разів! За той маленький відрізок часу, що я жила у Канаді, я не зустріла жодної людини, яка б не відгукнулась на моє прохання. Тут поважають думку інших та намагаються ставитися толерантно до усіх, незалежно від віку, статі чи національності.

Може здатися, що я трішки ідеалізую цю країну. Не все ж так ідеально. Але я відчуваю безмежну вдячність до всіх людей, які з теплотою власних сердець робили усе, щоб ми, фіналісти, змогли якнайкраще роздивитися світ навколо нас та зруйнувати бар'єри у спілкуванні.

Студентка OWL Анастасія Камінська у Canadian College у ВанкуверіСтудентки OWL Анастасія Камінська та Анна Прокопчук на параді Ванкувері

Це ті канадці, які підтримували нас до й під час перебування в Канаді. Це діаспора — люди, які стали для мене родиною, молодь Ванкувера — весела й неординарна. Це кожен охоронець в магазині та кожен випадковий перехожий, які слухали мою неідеальну англійську і щиро намагалися мені допомогти.

Студентка OWL Анастасія Камінська на набережній Ванкувера, КанадаЯ отримала чудовий досвід, мала можливість подорожувати неймовірно прекрасними місцями, спілкуватися з людьми різних національностей та різних поглядів на життя. У моїх уявленнях про все навколо відбувся переворот! І цей догори дриґом світ такий цікавий! А тому, дякую канадсько-українській організації OWL - Open World Learning за нагоду відкрити для себе Канаду.

І, зрештою, я відкрила те, що об'єднує нас усіх — прагнення творити щось велике! Саме це палає в серцях двох великих націй. І саме це прагнення змушує їх битися в унісон.

Найцікавіші подробиці про пригоди учасників мовної програми з вивчення англійської в Канаді-2017 читайте в нашому онлайн-щоденнику

Поїхали в Канаду з OWL-study: вчити іноземну мову, досліджувати країну кленового листа, відпочивати, готуватися до вступу в коледж або університет, іммігрувати через освіту. Це все реально! Зателефонуйте та дізнайтеся, з чого почати вашу освітню подорож в прекрасну Канаду!