+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ
Студентка OWL Анна Прокопчук під час навчання в Канаді в українській вишиванці та віночку

Найбільше вразив креативний підхід педагогів

Розташування:

5

Анна Прокопчук, переможниця конкурсу «Видатні українці Канади»та учасниця літньої мовної програми з вивчення англійської в Ванкувері-2017

Українські студенти OWL у Ванкувері на набережній- Неймовірна енергія, яку випромінює Ванкувер, пронизує тебе до кісток та змушує зрозуміти й усвідомити, що ти можеш, справді можеш творити щось важливе в цьому світі. Що ти знайдеш місце та можливість, бо тепер маєш набагато більше, ніж до цієї подорожі в Канаду. Ти отримав досвід, який змінив тебе, твоє життя і все навколо.

Ванкувер - це не просто місто, яке гармонійно співіснує з природою. Це місто, яке постійно розвивається та рухається вперед! Тут зосереджені передові технології й збережені інтернаціональні традиції, тут твориться мистецтво. А креативність і посмішка - основні інгредієнти місцевого успіху.

Студентка OWL Анна Прокопчук у Ванкувері на набережнійСтудентка OWL Анна Прокопчук на березі озера Алта, Канада

Люди прагнуть вдосконалення, і це проявляється у всіх сферах, в тому числі й в освіті. Адже моєю метою було набуття певного досвіду, як вчителя. Працюючи з дітьми, я завжди бажала розвиватись, шукала нові способи вивчення мови та різні методи для заохочення учнів, і з жагою мріяла поїхати до англомовної країни на навчання.

Студентка OWL Анна Прокопчук в картинній галереї, КанадаДля мене це був справжній подарунок долі та здійснення найзаповітнішої мрії. І я з впевненістю можу сказати: якщо ти мрієш та прагнеш, якщо віриш, що це твоя дійсність - все обов’язково здійсниться!

Я дуже вдячна людям, які повірили в мене, підтримали й прийняли як свою дитину. Завдяки організації OWL я отримала чудовий шанс побувати на краю світу та здобути незабутній досвід.

Студентка OWL Анна Прокопчук під час подорожі Канадою

У нас був дуже насичений графік протягом місяця, багато фантастичних екскурсій, а також посилена програма навчання. Тому мені було дуже цікаво спостерігати за різними методами й технологіями, які використовують викладачі в сучасних коледжах. Та найбільше мене вразив креативний підхід досвідчених педагогів, які з легкістю допоможуть тобі у всьому та знайдуть шлях до твого серця - так, що ти й справді полюбиш вивчення іноземної мови. І будеш летіти стрімголов на навчання кожного дня, забуваючи про втому та недоспані ночі )))

Маю надію, що зможу перейняти цей досвід та створити щось подібне, щоб надихати інших людей в Україні творити й жити з посмішкою!

Найцікавіші подробиці про пригоди учасників мовної програми з вивчення англійської в Канаді-2017 читайте в нашому онлайн-щоденнику! 

Поїхали в Канаду з OWL: вчити іноземну мову, досліджувати країну кленового листа, відпочивати, готуватися до вступу в коледж або університет, іммігрувати через освіту. Це все реально! Зателефонуйте та дізнайтеся, з чого почати вашу освітню подорож в прекрасну Канаду!