+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ
Студентка  OWL Марія Калайда під час вивчення англійської в Ванкувері - фото на тлі океану

Канадські українці! Дякую за любов!

Розташування:

5

Марія Калайда, переможниця конкурсу «Видатні українці Канади» та учасниця літньої мовної програми з вивчення англійської в Ванкувері-2017

Українські студенти вчать англійську в Канаді"Куди б я не пішов, все одно беру із собою себе". Якби девіз кожної людини був написаний на її чолі, дуже правдоподібно, що мій був би саме такий. Я дивлюся на світ крізь призму своїх думок, відчуттів, мрій, переживань тощо. Саме вони будують мій світ. Але в Канаді все було інакше: мій світ будували люди. Ті, які, здавалось, ніякого впливу на мене мати не можуть. Наша українська діаспора.

Проживши тут деякий час, починаєш забувати про Батьківщину: про "ідеальні" українські дороги, коли їздиш по канадсько-без'ямковим, про заповнений до стелі транспорт, коли сідаєш у просторий вагон метро, про байдужість і, часом, злобу твоїх же братів і сестер, коли тут, де б ти не був, тобі щиро посміхаються.

А вони пам'ятають. Пам'ятають і роблять такі речі, які нам, що живуть в Україні, не спали б і на думку. І це надихає!

Українські студенти та канадці з прапорами України та КанадиУкраїнські студенти біля олімпійської символіки у Вістлері, Канада

Хочеться мати стільки любові, скільки й вони! Хочеться, щоб мої власні очі були наповнені тим особливим трепетом і лагідністю, коли дивлюся на прапор, дітей в вишиванках і просто згадую про Україну, як вони тут роблять!

Студентка OWL Марія Калайда в Канаді під час мовної програми з англійськоїУкраїнські студентки під час святкування Канада-150Українські студенти OWL отримали дипломи після закінчення мовних курсів з англійської у Ванкувері

Коли я сказала про це своєму другові, він відповів: "Починаємо цінувати, коли втрачаємо...".

Але я таки думаю, що вони не втратили, вони зберегли. Зберігаючи в серці любов до України, творять надзвичайні речі, виливають її на нас (витрачають свої зусилля, час, фінанси, дуже багато фінансів, сили та багато-багато чого) і, я впевнена, будуть дарувати свої любов і милосердя до скону.

Ніагарський водоспад та студентка OWL Марія КалайдаНайцікавіші подробиці про пригоди учасників мовної програми з вивчення англійської в Канаді-2017 читайте в нашому онлайн-щоденнику! 

Поїхали в Канаду з OWL: вчити іноземну мову, досліджувати країну кленового листа, відпочивати, готуватися до вступу в коледж або університет, іммігрувати через освіту. Це все реально! Зателефонуйте та дізнайтеся, з чого почати вашу освітню подорож в прекрасну Канаду!