+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ
Студентка  OWL Олена Скалянська  під час вивчення англійської в Торонто на тлі хмарочосів

За місяць ILAC навчив мене любити англійську!

Розташування:

5

Олена Скалянська, переможниця конкурсу «Видатні українці Канади» та учасниця літньої мовної програми з вивчення англійської в Торонто-2017

Студентка OWL Олена Скалянська на прогулянці в Торонто"Home, sweet home..." - саме ці слова хочеться сказати при поверненні додому. Минуло 1,5 місяці від того моменту, як літак зі сполученням Брюсель-Торонто приземлився в Piarson airport, і я вперше познайомилась з цим дивовижним містом Канади.

Здавалося, наче за такий короткий проміжок часу неможливо відчути себе місцевим жителем та, тим паче, покращити свій рівень англійської. Але виявилось, що в Канаді нема нічого неможливого. Мої мовні курси проходили в International language academy of Canada (#ILAC), де за 8 місяців можуть навчити говорити, читати й писати на рівні high-intermediate з нуля - це щира правда, я особисто знайома з таким хлопцем!

Навчання зовсім не схоже на типову українську освіту. Якщо до приїзду в Канаду я більше страждала від англійської та сприймала її як каторгу, то зараз все навпаки! Я безмежно вдячна своєму викладачу, який знайшов особистий підхід до кожного, встигав всім приділити увагу та став просто другом, а вся група - have fun!

В Україні ти звикаєш до слов'янського акценту, який стає дуже й дуже зрозумілий з часом, але в Канаді так не вийде.

Українські студенти прибули в Торонто, щоб вчити англійську в мовній школі ILACУкраїнські та міжнародні студенти закінчили мовну школу в Торонто

Тут можна познайомитись з людьми з усього світу та навчитись розуміти як "бразильську" так і "японську" англійську. Завдяки місячним курсам я перестала боятися говорити, робити помилки та змінила своє ставлення до англійської. Мені завжди здавалось, що треба досконало володіти мовою, відточувати вимову, адже що люди подумають, що я якась неправильна, англійську не можу вивчити? Але всі канадці дуже позитивно сприймають твої монологи й діалоги, їм подобається, що люди намагаються говорити їх рідною мовою, вони не насміхаються, а намагаються допомогти та підтримати тебе!

Українські студентки вчать англійську в мовній школі ILAC, ТоронтоУкраїнські студенти в Канаді на вечірціСтудентка OWL Олена Скалянська в Торонто

Кожного дня школа створювала різноманітні івенти, але й без них нам вистачало чим зайнятись! Наприклад, ми багато часу проводили на природі! Ніагарський водоспад, звісно, є зіркою не тільки регіону Онтаріо, а й цілої Канади. Велична сила води, вигляд якої заворожує як вдень, так і вночі, та зовсім по іншому відчувається, якщо попливти на кораблику до самого водоспаду і бути мокрим з ніг до голови, але неймовірно щасливим! При чудовій нагоді треба й порибалити, й поплавати на каное, й відвідати інші водоспади, які особливі по-своєму.

Українські та міжнародні студенти відвідали університет Брока, КанадаПро цю країну можна говорити годинами та днями, вона навчила мене не створювати проблеми, сприймати все легко і не перейматися більше, ніж то є необхідним. Тут завжди привітні до іммігрантів та гостей, тобі будуть посміхатися й питати how are you? Ти не будеш почуватися непроханим гостем в цьому домі.

Додам ще одну важливу перевагу до всього вище сказаного: Україна буде здаватися ближче, ніж є насправді. В Канаді близько 1,3 млн канадських українців! Ці люди всією душею підтримують зв'язок з Україною, влаштовують різноманітні презентації, тренінги, івенти. Ти завжди можеш зайти в український магазин, прочитати журнал українською та подивитись українське телебачення в Канаді.

Дівчина-студентка на прогулянці озером Онтаріо Мені не вистачає слів, аби написати все, що я думаю про цю країну! Безмежно вдячна #OWL за цей конкурс, який загалом допоміг розкрити тематику канадських українців й особисто мені дізнатися стільки нового!

Найцікавіші подробиці про пригоди учасників мовної програми з вивчення англійської в Канаді-2017 читайте в нашому онлайн-щоденнику

Поїхали в Канаду з OWL: вчити іноземну мову, досліджувати країну кленового листа, відпочивати, готуватися до вступу в коледж або університет, іммігрувати через освіту. Це все реально! Зателефонуйте та дізнайтеся, з чого почати вашу освітню подорож в прекрасну Канаду!