+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ
Студентка OWL Анастасія Середа два місяці вивчала англійську в США!

Два місяці в мовній школі дають результат!

Розташування:

Спокан, штат Вашингтон, США

5

Час від часу компанія O.W.L. організує конкурси та розіграші, головною нагородою яких є можливість безкоштовного навчання за кордоном. Саме так 21-річна киянка Анастасія Середа відправилася на два місяці до США: вчити англійську в мовній школі!

«Мрії збуваються з O.W.L. - я в цьому переконалася! Навіть такий невеликий термін перебування в англомовному середовищі виявився дуже корисним для мене! Насправді, я давно вивчаю англійську і в деякому роді знаю мову, однак завжди мріяла про можливості поліпшити та довести її до максимального рівня. Завдяки поїздці мені це вдалося. Адже відтоді, як я сіла в літак в Києві, мені не доводилося говорити ні українською, ні російською. Тільки англійська! Уявляєте, в Сіетлі моя сусідка по кріслу в літаку виявила, що її багаж загубився, вона була в повній розгубленості, тому що нікому не могла пояснити суть проблеми. Довелося мені втрутитися і "розрулити"ситуацію.

Так що занурення в середу почалося вже в аеропорту. Потім я самостійно дісталася до міста Спокан. Сім'я, яка мене приймала, зустріла дуже тепло. Виявилося, що подружжя регулярно приймає у себе студентів. Та, крім їх трьох дітей (одна рідна дочка і двоє дітей з Кенії, яких вони всиновили), в їх великому будинку вже жили студенти з Мексики, Саудівської Аравії, Кореї. Мене така кількість народу не збентежила.

Дім великий. Кожному студенту відведена своя кімната, але за вечерею ми обов'язково зустрічалися всією сім'єю, обов'язково молилися і приступали до трапези. У мене відразу дізналися, що я люблю їсти, і намагалися щоб мої улюблені страви були присутні в меню. Пізніше, коли я вже зовсім освоїлася і захотіла звичайного борщу, то запропонувала всім влаштувати українську вечірку. Мене всі підтримали та з задоволенням потім їли борщ. Перший раз в житті! Всім дуже сподобалося!

Що стосується коледжу, то можна довго розповідати про те, яке все інше в американських навчальних закладах. Мене найбільш здивувало, що кожному, у кого немає комп'ютера або з ним трапилися якісь проблеми, абсолютно вільно видають MacBook: користуйся, як хочеш, тільки вчися. Я полетіла без свого ноутбука, бо планувала купити в Америці новий, тому з задоволенням скористалася цією можливістю. Втім, всі технічні та архітектурні особливості - це дрібниці на тлі того, які там викладачі! Я була зачарована кожним з них! Вони веселі, неформальні - справжні друзі, але без панібратства. Не знаю, як їм вдається, але на їх уроках студенти захоплені тільки вивченням предмета. Я намагалася знайти кого-небудь зі студентів, хто б задумливо дивився у вікно під час занять. Не було таких! Зовсім інший стиль викладання, відчувається, що вчитель тебе поважає, переживає про тебе і все, про що він мріє в цьому житті - навчити тебе. Ми вчилися з дев'ятої ранку і до трьох годин дня з перервою на ланч. І весь цей час займалися виключно англійською. Я зрозуміла, у чому головна перевага присутності в мовному середовищі. Всі нові слова, які ти вчиш вдень, ввечері можеш застосувати в розмові з сім'єю. А якщо щось забув - доведеться підбирати інші слова, щоб порозумітися. Тому що окрім як по-англійськи тебе все одно не зрозуміють!

Після цієї поїздки в мене виникло бажання отримати повноцінну освіту в Америці! Звичайно, з допомогою O.W.L.!»