Про навчання англійській мові в Канаді, відгук OWL-study

- Привіт, мене звуть Мар'яна, я родом зі Львова: переїхала до Канади на навчання, потім зосталася та зараз працюю у міжнародній мовній школі PGIC http://www.pgic.ca маркетинг-координатором.

- Мені здається, що все моє життя пов'язане з англійською мовою. Спочатку я вчилася у львівській гімназії з поглибленим вивченням англійської мови, потім навчалася на факультеті англійської лінгвістики в університеті Франка. Нам завжди казали, що переклади повинні бути точними та легкими, нібито це наша рідна мова. Але завжди було важко отримати цю відповідність та розуміти англійську мову достеменно як вона є, як вживається в середовищі, поки я не потрапила в Канаду. А в Канаду я потрапила через освіту — приїхала щоб навчатися в Онтаріо у Niagara College http://www.niagaracollege.ca, який знаходиться на Ніагарському водоспаді. Це тема окремої розмови, бо насправді було дуже-дуже цікаво й корисно, бо багато чому можна навчитися та зрозуміти лише перебуваючи у середовищі, коли з'являється особистий досвід - що таке Канада. З плином часу, дізнавшись подробиці про Канаду та яка вона є на Сході, я переїхала у Ванкувер, в зовсім інший край Канади, та почала працювати в мовній школі PGIC. Тут я працюю зі студентами, тобто продовжую свою освітню стежку, але з іншою перспективою.

Коли знаходишся в Україні, то здається, що потрапити в Канаду дуже важко, що це купа зусиль, що необхідна купа документів, усіляких перекладів. А насправді це зовсім не так. Ти можеш підготуватися лише за тиждень!.... Навчання також не є складним. Коли я тільки приїхала вчитися, мій страх був великим: вивчати економіку англійською мовою? Вивчати готельну сферу й туризм англійською? Здавалося надзвичайно важким! Але коли ти входиш в ритм, коли маєш можливість запитати у викладача, коли маєш доступ до величезної бібліотеки, де є відповіді на усі питання, все стає легким та доступним! Тому рекомендую всім їхати в Канаду навчатися та взагалі подорожувати по світу!