Вивчення англійської в мовному середовищі в Канаді за програмою O.W.L.

- Привіт усім! Мене звуть Світлана, я працюю освітнім консультантом в канадській освітній організації Open World Learning. Зараз я знаходжуся в Ванкувері: приїхала як координатор групи підлітків. Чим мене вразила Канада? Доброзичливими людьми, прекрасною природою: гори, океан — в цій країні навіть не потрібно виїжджати десь влітку - все на місці! Але найбільше вражає підхід канадців до освіти!

Для мене найважливішим в Канаді став такий досвід: навіть коротка освітня програма у мовному середовищі допомагає подолати мовний бар'єр! Як правило, у нас в школах роблять акцент на граматику, словниковий запас та при цьому мало хто вміє говорити. Наприклад, мені ще шість тижнів тому важко було написати три речення. А зараз я пишу твори на чотири сторінки! В мене немає проблем зі спілкуванням — це справді досягнення! Тому раджу тим, у кого є можливість: завітайте до Канади, це справді хороший вклад у ваше майбутнє!

- Привіт з Канади! Мене звуть Соломія, я з міста Тернопіль! Приїхала, щоб навчатися англійської мови, я роблю це в школі ILAC - International Language Academy of Canada https://www.ilac.com. Обрати школу та організувати подорож мені допомогла Світлана Комінко — я щиро вдячна її за це! В Канаді мені дуже сподобалося. Сподіваюся, що повернуся сюди знову, щоб отримати вищу освіту!