Вчися з нами в Канаді, відгук про навчання в Douglas College

- Привіт, мене звуть Юлія Волошин, я приїхала з міста Тернопіль. Канада має надзвичайно високий рівень освіти, що дає мені впевненість у моєму майбутньому, впевненість, що я отримаю роботу своєї мрії.

Я навчаюся у Douglas College https://www.douglascollege.ca (маю Диплом молодшого спеціаліста з природничих наук Douglas College) й моя програма трохи відрізняється від типових програм, на які поступають іноземні студенти. Це ні політологія, ні маркетинг, ні щось пов'язане з бізнесом. Я навчаюся біології.

Я дуже рада, що обрала Канаду та Douglas College як місто своєї освіти, оскільки тут, у порівнянні з Україною, ми не тільки ходимо на лекції, а маємо можливість сам на сам спілкуватися з викладачем, ми не соромимося підійти та попросити щось повторити або роз'яснити. Виявилося, що кожен викладач тільки радий бачити зацікавленість студентів у своєму предметі!

Весь матеріал, який я вивчаю під час лекцій, можу перевірити на практиці у лабораторії. Тому досвід я отримую не тільки теоретичний, але й практичний. У мене в Україні не було можливості працювати з мікроскопом: робити розтин серця чи іншого органа. Але в Канаді в мене є все: з мікроскопом я працюю вже на такому рівні, нібито робила це з дитинства! Я знаю все, що мені потрібно для моєї майбутньої професії!

...Студенти, які приїжджають в Канаду, мають вибір де і з ким їм жити: з друзями, в сім'ї або винаймати квартиру самостійно. Я обрала варіант жити в сім'ї та щаслива: після насиченого трудового дня я повертаюся додому, де на мене чекають люди, яким я дорога, які мене люблять та поважають...

Тим, хто тільки планує їхати вчитися до Канади, я бажаю не боятися робити перший крок до своєї мрії та майбутнього. Канада - це країна можливостей, де можна втілювати свої мрії у реальність!