Як українські школярі вчать англійську мову в Ванкувері, відгук OWL-study

- Привіт усім! Мене звуть Мар'яна, я працюю у PGIC Ванкувер. До нас постійно приїздять студенти з різних куточків світу. Тут ви можете зустріти представників Японії, Китаю, Бразилії, Мексики. А сьогодні ми спілкуємося з групою з України!

 

- Привіт, мене звати Наталя Слаба, я керівник туристичної компанії «Христофор Тур», офіційний представник O.W.L. у Львові. Ми приїхали зі студентками на 4 тижні для вивчення англійської мови у школі PGIC http://www.pgic.ca. Та зараз маємо гарну нагоду, щоб поділитися досвідом, який дівчата придбали за три тижні, що вони знаходяться у Ванкувері.

Софія, 15 років:

- Мене вразило, що тут кожен вчитель знайде до тебе свій підхід та, якщо ти чогось не розумієш, зовсім не соромно запитати у нього, що це означає, як це написати. Викладачі намагаються так тобі пояснити - розповісти, надати приклади, навіть намалювати - лише б ти зрозумів!

 

Марія, 15 років:

- Вчителі насправді підтримують студентів, тому вивчення англійської дається досить легко. Це цікаво, що усі наші нові однокласники виявилися різних національностей, різного віку, різних інтересів, але у нас немає ніякого бар'єру, коли ми спілкуємося!

 

Вікторія, 13 років:

-  Я приїхала у Ванкувер, щоб покращити свої навички англійської мови, та впевнилася: як би добре ти не вчив мову вдома, занурення у мовне середовище - це дуже важливо!