+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ
Українець Андрій Дидина в Канаді під час навчання

Де вчать на Шерлока Холмса? В Канаді!

Розташування:

Нью Вестмінстер і Коквітлум, передмістя Ванкувера, Британська Колумбія

5

Українець Андрій Дидина-Міллер - один зі студентів O.W.L., який відправився  здобувати диплом кримінолога в канадський Doulgas College. Ось його історія.

- Кримінологія як наука про злочинність привернула мою увагу під час соціальної роботи та припала до душі своїм антропоцентризмом, поєднанням психології й соціології. Кримінологія пропонує цілу низку теорій та пояснень людської поведінки, Щоб вивчити ці питання від А до Я було прийняте рішення здобути певну освіту. Я хотів навчатися саме у Канаді, бо якість канадської освіти викликала в мене довіру. Зараз з впевненістю можу сказати, що не помилився! В перспективі хочу здобути ступінь магістра та працювати пробаційним офіцером (Probation Officer).

До переїзду в Канаду я отримав освіту вчителя англійської мови та працював за спеціальністю у своєму рідному місті Тернопіль. Як вчитель скажу, що рівень освіти в Канаді високий. Більшість моїх викладачів в коледжі мають ступінь доктора наук або знаходяться в процесі написання докторської дисертації. Усі надзвичайно демократичні, водночас вимогливі й вміють зацікавити до свого предмету. До студентів тут ставляться без упереджень, оцінюючи, в першу чергу, знання. Величезний плюс в Канаді у тому, що можна обирати предмети, які хочеш вивчати.

Ще в Канади у порівнянні з іншими країнами є така перевага, важлива для студентів: дуже легко знайти роботу та забезпечити себе постійним заробітком. Я, наприклад, у вільний від навчання час працюю офіціантом в ресторані. Зазначу, що на відпочинок час та сили також залишаються: тут така природа, що від пікніків та прогулянок ніхто не може відмовитися!

Підсумовуючи, майбутнім студентам я раджу поставитися серйозно до вибору професії, щоб навчання було у задоволення. А що стосується переїзду до Канади, пам'ятайте: тут потрібно багато працювати - як в плані навчання, так й роботи. Але не слід боятися змін, здебільшого вони на краще!

Також, користуючись нагодою, висловлюю величезну подяку компанії O.W.L. Для мене підтримка O.W.L. зіграла роль моста між Канадою та Україною. Попри різницю в часі команда O.W.L. завжди залишалася на зв’язку усі шість місяців, впродовж яких я готував документи та очікував відповіді від коледжу в Канаді. Дякую й усім іншим працівникам компанії, котрі допомагали контактувати з представниками коледжу та вчасно сповіщали усі новини щодо вступу. Надзвичайно професійна та надійна команда! Враження від співпраці з O.W.L. Open World Learning - на усі 100% позитивні!