Як українка отримала відразу дві освіти в Канаді, відгук O.W.L.

- Всім привіт, я Юля, студентка з Тернополя, яка зараз навчається в Канаді, у Ванкувері. Я приїхала вчитися відразу в двох навчальних закладах, на програмах Associate degree of science в Douglas college та Medical office assistant в BCIT. Зазвичай люди обирають один, але я вирішила: "Чому ні! Перевірю свої можливості!» Й поки що все вдається!

Через декілька місяців я закінчу один з університетів та отримаю ступень спеціаліста у галузі біології. Але, навіть не закінчивши жодної програми, я змогла отримати роботу за спеціальністю та вже працюю асистентом в медичному офісі.

Свою першу роботу я знайшла вже після двох місяців перебування у Канаді — в кампусі університету. Оскільки студенти мають право працювати, я вирішила й собі не гаяти часу, та взялася за роботу. Це було дуже корисно, бо допомогло покращити мою мову, краще розуміти представників різних культур, тому що я проводила в їх компанії на роботі багато часу. Я дуже цим задоволена!

Я вирішила приїхати в Канаду вже давно, ще в 11-му класі. Але, як більшість студентів, які мешкають в Україні чи в Росії, я мало знала про навчання за кордоном та не знала, куди їхати, боялася зробити неправильний вибір. Я дуже задоволена компанією O.W.L., яка допомогла мені підібрати університет, в який я с задоволенням ходжу кожен день!