+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ
Студентка OWL Вікторія Мокрушнікова реалізувала мрію в Канаді

Як я здобула вищу освіту в Канаді за спеціальністю Фінансовий Менеджмент

Розташування:

5

Деяких наших студентів можна ставити в приклад, як зразок цілеспрямованості у досягненні мрії. Для таких людей в Канаді взагалі немає нічого неможливого! Тому що під час навчання вони отримують максимум знань, набувають практичного досвіду та швидко стають професіоналами! Історія Вікторії Мокрушнікової.

- Я - людина, якій дуже пощастило в житті, бо моя найзаповітніша мрія - отримати освіту в англомовній країні - здійснилася! Ось уже три роки, як я живу та втілюю свої цілі у Ванкувері.

Як тільки я приїхала в Канаду, для мене відкрився цілий світ нових можливостей. Я дізналася про BCIT, один з кращих технічних інститутів у світі, і скоро він став моїм другим домом, де я не тільки успішно закінчила свій диплом за напрямком "Фінансовий Менеджмент" і сертифіковану програму за спеціальністю "Управління Бізнесом", але також зустріла багато хороших й талановитих людей.

Як випускниця BCIT, я повністю осягла комплекс складних бухгалтерських і фінансових навичок, які є основоположними в бухгалтерській/фінансової галузі. Навчання було дуже великим досвідом: кожен день був не такий, як попередній. Я отримувала багато можливостей для роботи в різних маркетингових, управлінських, фінансових та бухгалтерських проектах. Робота в групах з людьми з різних верств та вікових груп допомогла мені розвинути й зміцнити мої лідерські та організаційні навички, а також сформувати вміння вирішувати проблемні завдання.

Зокрема, в рамках Корпоративної Програми Фінансів під час Інтегрованого навчального курсу (Integrated Studies Course) я була спрямована на вміння аналізувати й вирішувати ряд комплексних поточних реальних бізнес-випадків. Це також вимагало ефективної командної роботи та своєчасної, точної передачі як письмової, так й усної фінансової інформації. Тому я готова до наступного кроку в моїй кар'єрі, і вважаю себе сильним кандидатом на будь-яку позицію, яка мене зацікавить!

BCIT надав мені багато можливостей для налагодження цінних зв'язків з людьми з різних галузей. Під час навчання я відвідала багато корпоративних заходів, де зустріла дивовижних спеціалістів, які ділилися зі мною своїм досвідом. Всі мої викладачі були професіоналами, які надавали мені велику підтримку й допомогу, щиро бажали мені та іншим студентам бути успішними. Крім того, я багато разів брала участь у добровольчій діяльності для нашої спільноти. Я допомагала із проведенням різних заходів та підготовки особистих податкових декларацій для малозабезпечених сімей. Всі ці заходи були дуже важливі, тому що вони зробили мене більш розвинутою індивідуальністю, що так важливо в цьому світі.

Весь досвід, який я придбала за ці три роки, безсумнівно, удосконалив мене, як особистість, і я впевнена, що це допоможе мені стати успішним професіоналом у майбутньому. Я отримала величезну можливість - жити та навчатися в Канаді, тут я постійно шукаю нові виклики, які допоможуть мені рости професійно.

Я - щаслива! Моя мрія здійснилася! Моя вічна подяка O.W.L. за допомогу у реалізації мрії!