Закінчила Douglas College та знайшла роботу в Канаді за три дні!

- Привіт, мене звати Уляна Батько, я приїхала в Канаду досить давно, ще в 2008 році, відразу після закінчення університету. В Україні я отримала диплом магістра з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та збиралася шукати роботу. Але перед тим, як йти працювати, я вирішила помандрувати й мій вибір впав на Канаду. Ніколи не планувала тут залишатися, але Канада вразила мене своєю красою! Й зараз я досі тут та планую залишитися ще!

Приїхала я сюди по робочій візі, але дуже швидко зрозуміла, що без канадської освіти в Канаді дуже важко отримати хорошу роботу. Тому я поступила на післядипломну програму «Бухгалтерський облік» в Douglas College, Ванкувер, на основі мого українського диплома бакалавра. Між іншим, вже за три дні після закінчення коледжу я знайшла роботу! Тобто, в Канаді все реально! 

Було дуже страшно поступати, бо навчання, звичайно, англійською мовою. Головним критерієм для вступу було мінімальне знання бухгалтерії або досвід роботи. Скажу чесно: в мене не було ані першого, ані другого, тому страх був великий. Та все одно вирішила спробувати. А вже коли поступила - зрозуміла, що все можливо!

Викладачі дуже легко ставляться до викладання предмету, пояснюють все дуже доступно, до студентів відносяться як до себе рівних!

Для студентів, які планують, але ще не визначилися, куди саме хочуть поступати в Канаді, моя порада така: просто не бійтеся! Все не так страшно, як здається спочатку! Я думаю, коли ви зробили вибір поступити на навчання в Канаді - автоматично зробили перший крок! Головне для вас — визначитися, на якій професії ви хочете працювати в майбутньому. Тому що спеціалізація предметів тут досить вузька. Хоча Британська Колумбія пропонує дуже великий вибір коледжів та університетів, тому не думаю, що з вибором навчального закладу можуть бути якісь проблеми!