+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ
Студентка OWL Олена Мишко - психолог, який в Канаді навчився керувати бізнесом!

Як психолог почав керувати бізнесом

Розташування:

5

Компанія O.W.L. завжди говорить своїм клієнтам: «Відчуваєте, що хочете докорінно змінити своє життя? Значить, дійте!» За роки нашої роботи ми переконалися: ті, хто наважується піти назустріч своєму щастю, в результаті стають щасливими! Як наша студентка Олена.

- Привіт, мене звуть Олена Мишко! Я завжди дуже любила все, що пов'язане з вдосконаленням та навчанням. Тому невипадково після того, як отримала диплом спеціаліста у галузі психологічних наук, присвятила себе освіті та вчителюванню. Викладаючи психологію у Тернопільському Національному Економічному Університеті, я завжди була заряджена позитивною енергією, яку щодня отримувала від своїх студентів. Та почувала себе щасливою! Проте, дивлячись на студентів, трохи заздрила їм, бо їх життя мені здавалося більш насиченим - новими знаннями, цікавими відкриттями, непередбачуваними зустрічами. Тому в мене була мрія: одного дня наважитися та... знову стати студенткою! Оскільки досвід навчання в українському виші в мене вже був, то хотілося отримати другу вищу освіту десь за кордоном. Я деякий час присвятила дослідженню цього питання та дізналася, що саме Канада - найкращий варіант для втілення мрій!

Через деякий час мені пощастило познайомитися з компанією O.W.L. І у вересні 2011 року я стала студенткою факультету післядипломної освіти за спеціальністю «Управління Бізнесом» Технологічного Інституту Британської Колумбії! Якість освіти, умови навчання, відношення до студентів - тут все на вищому рівні та навіть сьогодні надихає мене на нові досягнення! Крім того, у моїй другій Альма Матер я навчалась разом з цікавими та цілеспрямованими людьми: дуже багато чого навчилась у них та придбала корисні зв'язки. Мені приємно відчувати, що мій кругозір розширився, знання та практичні уміння зросли - впевнена, що вони стануть потужною основою для отримання престижної роботи! Я впевнено дивлюсь у майбутнє та знаю, що зараз стою на порозі життя, сповненого новими можливостями! Але найголовніше те, що я не боюсь перебільшити свої сили, бо впевнена: здатний той, хто думає, що він здатний! Та має сміливість рушити вперед! Саме так, як я: психолог, який почав керувати бізнесом!