+38 (063) 520 6262

+38 (050) 312 14 16

info@owl-study.com

+38 (098) 556 62 62

+38 (093) 185 32 70

Усі контакти
ОСВІТА В КАНАДІ
БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІІ
Українець Володимир Рубан присвятив життя індіанцям

Українець іммігрував в Канаду та... присвятив життя індіанцям

Розташування:

Форт Сент Джон, Британська Колумбія

5

Деякі з клієнтів O.W.L. змогли реалізувати мрію про імміграцію в Канаду. Наприклад, українець Володимир Рубан, який зараз живе та працює на півночі Канади, у Fort Saint John, провінція Британська Колумбія, в 1300 км від Ванкувера.

Canadian College VancouverОсь його історія:

- Ще в 2010 році друзі запросили мене в гості в Ванкувер. Я провів тут незабутні канікули, закохався в Канаду, після чого рішення прийшло негайно: хочу залишитися тут назавжди! Тому почав шукати варіанти імміграції.

У моєму пошуку мені дуже допомогла Канадська громадська освітня організація O.W.L., за що я їй дуже вдячний! Освітні консультанти вивчили усі нюанси мого життя та порадили кращий варіант імміграції - через навчання, оскільки студенти отримують дозвіл на роботу після закінчення навчального закладу. Потім, маючи досвід роботи в Канаді, отримати дозвіл на ПМЖ вже не складно. Так що моя імміграційна історія почалася з вступу до Canadian College у Ванкувері. Хоча освіта в мене вже була: в Україні я закінчив КНТЕУ за спеціальністю "менеджмент".

fort saint john canadaІ все в мене у Канаді складалося добре - й життя, й навчання. Але одного прекрасного дня захотілося романтики: диких лісів, індіанців та ведмедів! Тому я вирішив кардинально змінити напрямок. Та поїхав до Northern Lights College, де отримав диплом з Соціальної Роботи - Social Worker Services diploma. Зараз працюю в The Salvation Army in Canada з безпритульними, наркоманами, дітьми з особливими потребами та всіма, хто просто «заплутався» в цьому житті. Робота дуже стресова, не кожен таке витримає. Бувають клієнти з суїцидальними нахилами, багато - з проблемних сімей. Але я не шкодую про те, що захотів спробувати щось нове, побачити «інших» людей, бути корисним. Адже тут, на півночі Канади, зовсім інше сприйняття світу, а у корінних народів зовсім інші ідеали. Мені довелося завести друзів серед індіанців - я навіть на полювання з ними ходив! Так що ні крапельки не шкодую, що прийняв колись рішення змінити своє життя, адже вийшло досить цікаво!

Дякую O.W.L., що допомогли зробити перший крок!

Більш детальну інформацію про імміграційні програми для міжнародних студентів, випускників канадських вишів, читайте на сайті канадського уряду Citizenship and Immigration Canada