Як українець іммігрував до Канади

Розташування:

Форт Сент Джон, Британська Колумбія

5

Серед клієнтів O.W.L. є співвітчизники, котрі завдяки нашій співпраці змогли реалізувати мрію про імміграцію до Канади. Наприклад, українець Володимир Рубан, який зараз живе та працює на півночі Канади, у Fort Saint John, провінція Британська Колумбія, в 1300 км від Ванкувера.

"Ще в 2010 році друзі запросили мене в гості в Ванкувер. Я провів тут незабутні канікули, закохався в Канаду, після чого рішення прийшло негайно: хочу залишитися тут назавжди! Тому почав шукати варіанти імміграції.

У моєму пошуку мені дуже допомогла освітня організація O.W.L. за що я вам дуже вдячний. Спеціалісти O.W.L. вивчили усі нюанси мого життя та порадили кращий варіант імміграції - через навчання, оскільки студенти отримують дозвіл на роботу після закінчення навчального закладу. Потім, маючи досвід роботи в Канаді, отримати дозвіл на ПМЖ вже не складно. Так що моя імміграційна історія почалася з вступу до Canadian College у Ванкувері. Хоча освіта в мене вже була: в Україні я закінчив КНТЕУ за спеціальністю "менеджмент".

І все в мене у Канаді складалося добре - і життя, і навчання. Але одного прекрасного дня захотілося романтики: диких лісів, індіанців та ведмедів! Тому я вирішив кардинально змінити напрямок. Та поїхав до Northern Lights College, де отримав диплом з Соціальної Роботи - Social Worker Services diploma. Зараз я працюю в Salvation Army і WJS Canada з безпритульними, наркоманами, дітьми з особливими потребами та всіма, хто просто «заплутався» в цьому житті. Робота дуже стресова, не кожен таке витримає. Бувають клієнти з суїцидальними нахилами, багато - з неблагополучних сімей. Але я не шкодую про те, що захотів спробувати щось нове, побачити «інших» людей, бути корисним. Адже тут, на півночі Канади, зовсім інше сприйняття світу, а у корінних народів зовсім інші ідеали. Мені довелося завести друзів серед індіанців - я навіть на полювання з ними ходив! Так що ні крапельки не шкодую, що прийняв колись рішення змінити своє життя, адже вийшло досить цікаво!

Дякую O.W.L., що допомогли зробити перший крок!"