Історія навчання в Канаді від Віктора Василькова, відгук OWL

Історія навчання в Канаді від Віктора Василькова

- Чим мені подобається Канада? Своїми можливостями! Тут всі люди є рівними. Якщо ти чогось хочеш - ти цього досягнеш за допомогою праці та любові до того, що ти робиш. Я саме так тут себе й знайшов! Знайшов те, чим мені дуже подобається займатися, хоча перед тим змінив багато різних напрямків. Зупинився на бухгалтерії.

Спочатку було важко адаптуватися. Перші три місяці я дуже хотів додому, до своїх друзів. Адже коли їдеш в іншу країну — там все невідоме та страшне, але гірше за все, що друзів немає поряд, мати з батьком — всі зв'язки обриваються. Звісно, можна спілкуватися за допомогою Skype - це єдине, що тримало. Але потім потихеньку, потихеньку знайомишся з новими людьми, знаходиш тих, хто, як і ти, тільки приїхав в Канаду. Так знаходяться канадські друзі — це дуже допомагає адаптуванню.

А взагалі такі речі, як переїзд, роблять тебе сильнішим. Особливо людей в молодому віці. Я відчуваю, що Канада зробила мене набагато кращою людиною.

Канада вразила красотою, чистим повітрям, тут люди усміхаються. Я ще в літаку звернув увагу, що канадці завжди мають щиру посмішку на обличчі! З часом я звикнув та також почав усміхатися.

Віза - це для мене особлива історія. Мабуть, ще тому я так сильно полюбив Канаду, що пройшов дуже складний шлях, щоб сюди потрапити. Бо було дуже важко, адже мені доводилося подаватися кожні півроку! Та, як то кажуть, все що не вбиває — робить нас сильнішими. Ті відмови мене загартували.

Ще розповім про різницю між канадською системою освіти та українською. Основна різниця в тому, що всім байдуже, якщо ти не стараєшся та нічого не хочеш. Оскільки ти прийшов вчитися для себе, а не для когось, тому ніхто тебе не примушує. Але якщо ти хочеш вчитися - тобі нададуть всі умови для того, щоб ти досягнув своєї мети, щоб ти став кращим!

Коли я лише почав вчитися, мені хотілося швидше закінчити навчання, й ця мета здавалася недосяжною. Але ось провчився перший семестр, потім ще один, ось вже рік пройшов, потім ще рік. Все сталося дуже швидко. І настав час випускного. З цього приводу до мене приїхав батько. Й коли я стояв на сцені з дипломом, то відчував, як він пишається мною! Це був один з найкращих моментів в житті!

 

В Канаді приємно жити. Тут спокійно, комфортно, тут я подорожую, посміхаюсь, насолоджуюсь життям!